KONSANTRE PARFÜM - VALE DONNA

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri             VALENTİNO - VALENTİNO DONNA

     Valentino- İtalyan moda markasıdır. Bu firmanın bayan kokularından Valentino- Valentino Donna isimli parfümü inceliyoruz. Tatlı- şekerli, tozlu, pudralı ve yapay kokuları var. Narenciye, kadınsı çiçekler, deri, vanilya ve odunsu notalarla şekillenir. Oryantal- çiçeksi grupta gösteriliyor.

     Üstte bergamot, ortada gül, iris, alt notada paçuli, deri ve vanilya aromaları var.

     Valentino- Valentino Donna- bergamot tandanslı tatlı ve metalik turunçgilleri açılışa koymuş. Sonra pudralı ve acımsı çiçekler geliyor. Feminen tarzda gül ve iris var. Orta bölüm, yoğun ve tozlu çiçeksilikle belirleniyor. Kapanışta kremsi ve parlak paçuli, odunsu bazları temsil etmekte. Yapay deri notası ve şekerli- kremsi vanilya, bu bölümün ana temasıdır.

     Valentino- Valentino Donna- çok değişmeyen ve düz çizgide giden aromalara sahiptir. Hızlı akışkanlıkla tene oturur. Deri ve vanilya ile tene yapışmakta. Yalnız son kısım, yapay ve şekerli notalardan oluştuğu için dengeli sıkılması gerekmektedir. Üç- dört fıs yeter. Aromalar harman halindedir ( gül- iris ve deri- vanilya ) ve tek parça algılanmaya müsaittir. Turunçgiller ferah ve temiz olmuş. Günlük kullanıma pek uymaz. Daha çok, sonbahar- kış, akşam ve soğuk havalara yöneliktir. Açık hava- dış mekân davet ve partileri ile gece gezmelerinde kullanılır. Fark edilirlik ve kalıcılık her daim güçlüdür. Çabuk terleyen yağlı tende, deri, vanilya ve pudralı çiçeklerle- iki gün boyunca kuvvetli kalıcılık yapar. Aynı notalarla tene yakın durur ve sahibine ve dışarıya karşı, güçlü fark edilirlik performansı gösterir.
Yorumlar (0)
Valentino
DONNA ürününden yönlendirildiniz!
Valentino -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.