KONSANTRE PARFÜM - GUİLTY BAYAN

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Gucci Guilty
Kullanıcı yorumları

ismi lazım olmayan bir parfümeride, eşcinsel bir satış görevlisi tarafından 'bu parfümle adam öldürürsün, vallahi suç bende değil işte burda der şişeyi gösterirsin bebeğim öyle böyle değil bu koku yıkılıyoo' demeciyle şahsıma satılmasının üstünden yıllar geçmesine rağmen kullanmaktan bık(a)madığım parfüm. yalnız kimseyi öldüremedim kokumla henüz, o noolucak bilemiyorum.
 
galiba bunu sevecegim..uzun süre de bikmayacagim gibime geliyor..ve fakat tipik ki$ parfümü i$te, havalar biraz isinmaya ba$layinca rafa kaldirilacaklardan..ki$in iyi gidiyor da, bahardan itibaren cok agir gelir kokusu.

bir de gucci ile $ahsi bir meselem var..en bi cok sevdigim gucci envy piyasadan kaldirip, o sikindirik envy me'yi biraktilar ya, cok pis kinlendim bu markaya (gucci'nin de cok sikindeydi bu durum evet) 

neyse i$te ho$ bir parfüm..kokusu kalici, iz birakan türünden üstelik. 

ee olsun o kadar zaten..

mini mini bir $i$eye e$$ek yüküyle para veriyorsaniz, kokusu da kalici olsun, biraz da özel olsun, nebliim az biraz kimligi, ki$iligi olsun zaten..

afrodizyak etkisi, sira sira bayilan/ölen adamlar, cildiranlar, sirf kokum yüzünden kul köle olanlar vs olmadi henüz, bekliyorum ^^
alışılmışın dışında bir kokudur. hem estetik hem de orijinal olması ilgi çekmesinin en önemli nedeni.
açık ara, kullandığım en iyi parfüm. yıllardır zilyon tane değişik parfüm kullandım ama sanırım sonunda aradığım kokuyu buldum. evde otururken bile sıkıp sıkıp kendimi kokluyorum resmen.
jasine noir ve narcisso rodriguez for her arasi onlara yakin ama ikisindende hafif bir koku
Yorumlar (2)
Gucci
GUİLTY BAYAN ürününden yönlendirildiniz!
Gucci -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.