Konsantre Parfüm

JEAN PAUL GAULTİER SCANDAL

Ürün Kodu :
(0) Yorum  |  Yorum Ekle
İNDİRİMLİ FİYATI : 100 TL
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 •  
   
  Jean Paul Gaultier SCANDAL
   
  Jean Paul Gaultier'den yeni ana akım  kokusu Haziran 2017'de PUIG tarafında SCANDAL
   
   adıyla başlatıldı. Scandal, tüm klişeleri kırmak için yeni ve modern bir şey sunan ve aynı zamanda güçlü ve zarif olacak şekilde tasarlanmıştır. Kompozisyonun ana notaları kan portakalı, bal, paçuli ve gardenyadır .  kremsi, toprak ve balzamik gurme etkisini sıcak, derin, odunsu tonlarda paylaşır. SCANDAL adlı yeni parfüm şişesi şeffaf camdan yapılırken kapağı altın renkte kadın bacakların heykel formunda tasarlandı. Bu, Jean Paul Gaultier'in Puig firmasıyla birlikte piyasaya sürülen ilk kokusu. Marka, Jean Paul Gaultier koleksiyonundan önceki kokuların markanın tanınmış DNA'sına ve 'sınırlı sayıda ciltteki ateşi durdurmak' konusundaki farklı versiyonlarını sunmak istediklerini belirtti. Amaç, şişeden kampanyaya kadar daha baharatlı, şenlikli, seksi ve eğlenceli bir şeyler yaratmaktır.
   
  Reklam kampanyası cinsiyet ve siyasetin bir karışımı olarak yaratılmıştır. 'Madam La Ministre' nin hayatını anlatmaya karar verdik. O, Paris'teki Pigalle mahallesinde geceleri parti yaparak günlük işiniz için doğrudan ofise giden hükümet bakanı canlandıryor. Reklam yüzü, Vanessa Axente . 
   
  J Bu parfümün arkasındaki burun Daphne Bugey dir.
   
  parfum yorumları 
  Harika, tatlı, modern bir parfüm. Kokusunu çok seviyorum! La Vie Est Belle'ye benziyor, ancak benim için daha iyi. Gerçekten iyimser, mutlu bir koku.
   
   
  Çökmüş, dişil, çiçek, tatlı koku (neredeyse likör tatlısı). Kurumuş, sıcak ve yemyeşil, toz halinde ancak tamamen eğilmiyor. Deriye kadar tamamen ısınırsa onun narin bir duyusal hissi verir. Eğlenceli, kışkırtıcı ve çekici. Bana bir sürü Paco Rabanne'ın Olympea'sını hatırlatıyor ki, Scandals tatlı sesine karşı daha tuzlu bir ton var. silaj 7/10 kalıcılık 7/10 Genel 8/10
   
   
  Bu çok uzun ömürlü bir parfüm. Bunu clubbing'e çıkmadan önce kullanıyorum ve elbiselerimle saçlarımın bir sonraki gün hala çok güçlü kokusu alabiliyordum. Çok tatlı olabilir, ancak kışın işe yarıyor! Bu parfümü beğendim. ??
   
  169/5000
  Çok tatlı ve bu çöküş hissine sahiptir. Onu seviyorum. Ve Jean Paul Gaultier sonunda iyi bir şişe bulmayı başardı.
   
   
   
Bu ürüne :
JP Gaultier - JEAN PAUL GAULTİER SCANDAL ürününden yönlendirildiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.