TOM FORD - JASMİNE ROUGE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
150,00 TL
Ürün Özellikleri


          TOM FORD - JASMİNE ROUGE     Jasmin Rouge, çiçeksi notalarla baş döndürüyor.  Yasemin, Zambak, Esmer Adaçayı ve Zengin Baharat çeşitliliği ile inanılmaz bir karışım olan bu parfümün beklenmedik sonucu vücudunuzu sarıyor.  Bergamot, Mandalina, Tarçın, Zencefil, Kakule, Siyah ve Beyaz Biber'in karışımı duyularınızı harekete geçirir.

     Tom Ford Jasmin Rouge  Bayan Parfüm 50 Ml

 

     Tom Ford Jasmin Rouge EDP Outlet Kadın Parfüm, eşsiz kristalize tanelerini, yakut parlaklığını tasarımında gösteren nadiden ürünlerden. Henüz ilk kullanımdan itibaren bütün duyulara hitap eden, cazibeli etkisiyle işitenleri baştan çıkaran elzem bir içeriğe sahiptir.

 

     Tom Ford Jasmin Rouge  Simgesi

 

     Nitekim kendi ideoloji ve taleplerini dinleyen, kendine sonsuz güveni olan kadınları simgeselleştiren ürün, kendi içinde özel esanslar taşıyor. Baş döndürücü yumuşak aroması ile kalabalıklardaki yalnızlığı anlatırken; bir yandan da etraftaki kalabalığı kendisine çekiyor.

 

     Tom Ford Jasmin Rouge  Özleri

 

     Hiç kuşkusuz bu tezatlık onu aranan bir parfüm hâline getiren etmenlerden yalnızca bir tanesidir. Aynı zamanda şık ve zarafetin karşılığı olan ürün, yıldız parlaklığı ve dokunuşunu da en özel anlara taşımaktadır. Parfümde saklı duran amber ve kakule özleri de, kullanıcısına dört mevsimin esintisini hatırlatıyor.


  • Unisex, 100ml, jasmin rouge Tom Ford parfüm
  • Daha önce parfüm yapında hiç kullanılmayan yaseminin taç yaprakları, ışık görmemiş adaçayı ve zengin baharat aromasıyla hazzın büyüsünü dışarı taşıyor
  • Beymen Card puanlarınız kozmetik alımlarında geçerlidir
Yorumlar (0)
Tom Ford
JASMİNE ROUGE ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.