KONSANTRE PARFÜM - LGHT BLUE BAYAN PARFÜM

Konsantre Parfüm

(4)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Dolce Gabbana Light Blue
 
Ürün Detayları
 
- Klasik bir biçimde kadınsı olmasının yanı sıra çarpıcı.
 
- Yasemin, frezya, topraksı misk ve kehribar içerir.
 
- Sıcak ve sonsuz derecede çekici.
 
Kullanıcı Yorumları
 
Bu parfümü kullanan hatun kitlesi, parfümün adını coca cola'nın formülü gibi saklar. ayrıca erkeklerin hangi hormonuyla haşır neşir oluyor bilinmez ama kokusu bir iki fırt çekildikten sonra aklın uçup gitmesine yol açıyor.
 
hani yeni doğmuş bebek olan evlerde böyle içeri girer girmez yüzünüze çarpan tatlı,yumuşak, mest eden içinize çekmeye doyamayacağınız bi koku vardır ya işte light blue bu kokuya en yakın olan parfümdür, gece gündüz devamlı kullanmak istemezsiniz belki ama gündüz saatleri için mükemmeldir.
 
bağımlılık yapar. kalıcı değildir gibi gelir ama sürekli kullanılırsa üstünüze teninize giysilerinize sindikçe kokusu sizinle bütünleşir. dokuz yıl kullandım bu parfümü. kokusunu biraz özlemek için bu yıl ara verdim. yıllarca, burun alıştıkça hiç parfüm kokmuyorum gibi geliyor insana.
 
kalıcı olmadığı yönündeki yorumlara katılmadığım etkileyici kadın kokusu. hem sağlam, hem de sıcak bir karışım; oturduğu / yakıştığı tenle çok güzel bütünleşiyor. çok net şekilde hatırlanan, kolay unutulmayan bir koku. amber, misk ve limonun birlikteliğinden kaynaklanan doğal bir kalıcılığı var. öyle ki edp'sini yapmaya gerek bile duymamış dolce gabbana. sadece edt'sini sürmüş piyasaya.
 
 
Yorumlar (4)
Dolce Gabbana
LİGHT BLUE BAYAN PARFÜM ürününden yönlendirildiniz!
Dolce Gabbana -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.