Şişedeki Bahar

12 Ağustos 2023
Şişedeki Bahar
ŞİŞEDEKİ BAHAR

Daha sıcak günler ve daha fazla güneş ışınları, karanlık kış soğuğundan sonra yavaş yavaş ufukta görünmeye başlıyor. Mevsimlerin değişimini karşılamanın bir yolu, kokuda bir değişiklik yaparak daha ağır notaları geride bırakmak ve çiçek, odunsu ve su notalarıyla daha hafif bir şeyi kucaklamaktır. Konsantre Parfüm'ün bahar parfümleri koleksiyonu hepimizin hasretini çektiği, içinizi ısıtan, daha uzun günler için ideal kokuları bir araya getiriyor. Baharın kokularını ve yeni favori kokunuzu keşfedin - seçim yapmayı çocuk oyuncağı haline getirmek için tüm bahar seçimlerimizi bu makalede bir araya getirdik.  

KONSANTRE PARFÜM CHINATOWN

Baharı Konsantre Parfüm'ün olağanüstü yeni kokusuyla karşılayın. Yakın zamanda lanse edilen KONSANTRE PARFÜM CHINATOWN, kadınlar ve erkekler için amber floral bir parfümdür. portakal çiçeği'nin tazeliğini kucaklarken, onu ısıtan Amber ve hafif bir duman dokunuşuyla evrensel bir çekicilik sunuyor.

Üst Notalarda Peach Blossom ve Bergamot, Orta notalarda Sümbülteber,gardenya,portakal çiçeği ve şakayık, Alt notlarda kakule, vanilya, sandalağacı, Guaiac odunu, paçuli, sedir ile muhteşem bir harman.

KONSANTRE PARFÜM RUSH KADIN

Baharın en güzel gününde parkta yapılan bir yürüyüşü anımsatan bir koku arıyorsanız, Konsantre parfüm Rush kadın kokusu kesinlikle sizi memnun edecektir.

Çiçeksi meyveli, vanilyalı ve odunsu notalı bir kokudur. Yumuşak, tatlı, kremsi, ekşimsi ve yapay aromalar var. Meyveli grupta gösteriliyor.

Biraz ekşimsilik barındıran, çok tatlı ve kremsi meyvelerle açılmaktadır. Sonrasında yumuşak beyaz çiçek harmanı sahne alır. Bu çiçekler orta bölümde yeşil- bitkisel çiçekler dönüşür. Son kısımda, kremsi verilmiş vanilya ve odunsu notalar ( paçuli ) vardır.

Konsantre Parfüm Rush Women Açılışta şeftali, kayısı ve bergamot gibi meyveler sunuyor. Orta bölümde frezya, gardenya, portakal çiçeği ve yasemin gibi klasik yumuşak çiçekler, gayet ferah ve enerjiktir.

bahar kokusu

KONSANTRE PARFÜM NOLİTA

Havalar daha sıcak günlere doğru ilerlerken, parlak ve canlandırıcı, bağımlılık yapan güneş çiçeği kokusudur

Yaz boyunca tüm yıl süren özel adaları ifade eder. Konsantre Parfüm Nolita tanımlayan sonsuz güneş ve lüks arayışını yayıyor.

Nolita by Bond No 9, kadınlar için bir Floral Woody Musk kokusu. Nolita 2017'de piyasaya sürüldü. Üst notalarda frezya ve mandalina; orta notalarda yasemin sambak, zambak ve gül; dip notaları sandal ağacı, misk ve kehribardır.

Oryantal çiçeksi, kalıcı, ilkbahar yaz kokusudur.

BOMBSHELL BEAC BAYAN

Bombshell Beach, Bombshell Beach by Victoria's Secret, kadınlar için Çiçeksi, Meyveli bir koku. Bu yeni bir koku. Bombshell Beach 2021'de piyasaya sürüldü. Üst nota Greyfurt; orta nota Vadideki Zambak; temel nota siyah frenk üzümüdür.

ÜST NOTALAR ORTA NOTLAR ALT NOTALAR
Greyfurt
Lily-of-the-Valley
Siyah Frenk üzümü

KONSANTRE PARFÜM ENGLİSH PEAR & FREESİA

Sonbahar ruhu. Dalından yeni toplanmış armutların duyusal tazeliği beyaz frezya buketine sarılmış ve amber, paçuli, odunsularla yumuşatılmış. Leziz ve parlak.


Jo Malone, İngilizlerin ruhlarıyla bağlantılı İngiliz manzaralarını ve mevsimlerini birleştiren yeni İngiliz Armut ve Frezya kokusunu sunar.

Bu koku için ilham, son romantik şairlerden John Keats'in (Ode to Autumn) yazdığı ayetlerdi.

Jo Malone'un yaratıcı stüdyosu bu koleksiyon için bir parfümcü seçti. Bu, pek çok başarılı kreasyon için bilinen Christine Nagel'dir (Bayan Dior Cherie, Narciso Rodriguez, Gül Mutluluğu, Şarkılar vb.). Koku olgun, sulu ve iyice tasarlanmış.

Frezya ve armut nüansları çok karmaşık, çünkü olgun armutların kokunun bileşiminde kendine özgü bir ses çıkarması için belli bir not alması gerekiyordu.

Armut mükemmel olgunluk anında cildin ve sulu meyvenin gevrek yapısına sahiptir. Armut, bal tatlılığı sağlayan ve beyaz frezya ve yabani tırmanma gülü ile çevrili ayva ile birleştirilmiştir.

Kompozisyonun bir tabanı, iz bırakan, paçuli, kehribar ve beyaz misk ılık ve hafif aromalarının yanı sıra yeşil, taze ve ekşi raventin nüanslarından oluşur.

Jo Malone English Armut ve Frezya, 30 ve 100 ml EDC olarak mevcuttur. Koku, Eylül 2010'da piyasaya sürüldü.

                Konsantre Parfümün portfötünde bulunan daha fazla bahar aylarında en çok tercih edilen kokular hakkında bilgi almak ve daha fazla çeşide ulaşmak için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.