Blog

Şişedeki Bahar

12 Ağustos 2023
Şişedeki Bahar

Daha sıcak günler ve daha fazla güneş ışınları, karanlık kış soğuğundan sonra yavaş yavaş ufukta görünmeye başlıyor. Mevsimlerin değişimini karşılamanın bir yolu, kokuda bir değişiklik yaparak daha ağır notaları geride bırakmak ve çiçek, odunsu ve su notalarıyla daha hafif bir şeyi kucaklamaktır. Konsantre Parfüm'ün bahar parfümleri koleksiyonu hepimizin hasretini çektiği, içinizi ısıtan, daha uzun günler için ideal kokuları bir araya getiriyor. Baharın kokularını ve yeni favori kokunuzu keşfedin - seçim yapmayı çocuk oyuncağı haline getirmek için tüm bahar seçimlerimizi bu makalede bir araya getirdik. 

Kokular Nasıl Katmanlandırılır?

08 Ağustos 2023
Kokular Nasıl Katmanlandırılır?

          Parfümü katmanlama sanatı bazen, burnunuza usta bir parfümcünün seviyesine ince ayar yapmadan denememeniz gereken bir beceri olarak sunulur. Veya belki de asla yapmamanız gereken bir şey olarak önerildi. Endişelenme. Her sıktığınızda hoş kokulu bir uyum sağlamak için bazı kolay ipuçları ve püf noktaları ile size rehberlik etmek için buradayız.

Bir Parfümden En Çok Beklenen

30 Mart 2021
Bir Parfümden En Çok Beklenen

Bir parfümden en çok ne beklersiniz ? Muhtemelen bu sorunun cevabı tek ve herkezce aynıdır. KALICILIK!

Gün boyu kokunuzu muhavaza etmeniz ve gün boyu parfümün etkisini taşımanız için yapmanız gerekneleri biliyormusunuz ? 

Parfüm Nasıl Kullanılır ?

30 Mart 2021
Parfüm Nasıl Kullanılır ?

Uzmanlar, görünüşünü güzel bir parfümle tamamlamak isteyenler için doğru parfüm kullanmanın ipuçlarını açıklıyor.

Parfüm Tarihi

30 Mart 2021
Parfüm Tarihi

Neden parfümler?

Kokunun, insanlar üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinen bir şeydir. Güzel kokular insanları daima pozitif etkilemiş, temizlik, ferahlık, güzellik, hatta güç ve zenginlik algısı oluşturmak amaçlı kullanılmıştır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.