PARFÜM

Baş Döndüren Yaz Kokuları: Bu Sezonun En İyi Parfümleri

03 Haziran 2024

Yaz aylarında ferahlatıcı ve etkileyici kokularla çevrenizi büyülemek mi istiyorsunuz? En iyi yaz parfümleri ile ilgili ipuçları ve önerileri keşfedin. Narenciye notalarından çiçek bahçesine, deniz esintisinden tropikal meyve kokularına kadar, bu yazın favori parfüm trendlerini öğrenin. Yaz parfümü seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve en sevdiğiniz parfümü nasıl bulabileceğinizi keşfedin. Yazın keyfini çıkarırken, en iyi parfümlerle stilinizi tamamlayın!

PARFÜM HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN 13 GERÇEK

24 Ocak 2024

Parfüm kelimesi aslında Latince 'per fumum' kelimesinden gelir ve kelimenin tam anlamıyla 'dumanın içinden' anlamına gelir ve Romalılar ve Araplar, 2500 yıl önce parfüm yapma ve sürme sanatını geliştirdiler. İmparator Nero, çeşmelerden gül ve yasemin yağının havaya savrularak akıtıldığı cömert ziyafetler düzenlerdi. Giysilere ve çevreye koku vermek için tütsü ve değerli odun yakan Arap Bakhoor uygulaması bugün hala öne çıkıyor.

Şişedeki Bahar

12 Ağustos 2023

Daha sıcak günler ve daha fazla güneş ışınları, karanlık kış soğuğundan sonra yavaş yavaş ufukta görünmeye başlıyor. Mevsimlerin değişimini karşılamanın bir yolu, kokuda bir değişiklik yaparak daha ağır notaları geride bırakmak ve çiçek, odunsu ve su notalarıyla daha hafif bir şeyi kucaklamaktır. Konsantre Parfüm'ün bahar parfümleri koleksiyonu hepimizin hasretini çektiği, içinizi ısıtan, daha uzun günler için ideal kokuları bir araya getiriyor. Baharın kokularını ve yeni favori kokunuzu keşfedin - seçim yapmayı çocuk oyuncağı haline getirmek için tüm bahar seçimlerimizi bu makalede bir araya getirdik. 

Kokular Nasıl Katmanlandırılır?

08 Ağustos 2023

          Parfümü katmanlama sanatı bazen, burnunuza usta bir parfümcünün seviyesine ince ayar yapmadan denememeniz gereken bir beceri olarak sunulur. Veya belki de asla yapmamanız gereken bir şey olarak önerildi. Endişelenme. Her sıktığınızda hoş kokulu bir uyum sağlamak için bazı kolay ipuçları ve püf noktaları ile size rehberlik etmek için buradayız.

Bir Parfümden En Çok Beklenen

30 Mart 2021

Bir parfümden en çok ne beklersiniz ? Muhtemelen bu sorunun cevabı tek ve herkezce aynıdır. KALICILIK!

Gün boyu kokunuzu muhavaza etmeniz ve gün boyu parfümün etkisini taşımanız için yapmanız gerekneleri biliyormusunuz ? 

Parfüm Nasıl Kullanılır ?

30 Mart 2021

Uzmanlar, görünüşünü güzel bir parfümle tamamlamak isteyenler için doğru parfüm kullanmanın ipuçlarını açıklıyor.

Parfüm Tarihi

30 Mart 2021

Neden parfümler?

Kokunun, insanlar üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinen bir şeydir. Güzel kokular insanları daima pozitif etkilemiş, temizlik, ferahlık, güzellik, hatta güç ve zenginlik algısı oluşturmak amaçlı kullanılmıştır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.