JO MALONE - ENGLİSH PEAR & FREESİA

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri           JO MALONE - ENGLİSH PEAR & FREESİA

Sonbahar ruhu. Dalından yeni toplanmış armutların duyusal tazeliği beyaz frezya buketine sarılmış ve amber, paçuli, odunsularla yumuşatılmış. Leziz ve parlak.

Jo Malone, İngilizlerin ruhlarıyla bağlantılı İngiliz manzaralarını ve mevsimlerini birleştiren yeni İngiliz Armut ve Frezya kokusunu sunar.

Bu koku için ilham, son romantik şairlerden John Keats'in (Ode to Autumn) yazdığı ayetlerdi.

Jo Malone'un yaratıcı stüdyosu bu koleksiyon için bir parfümcü seçti. Bu, pek çok başarılı kreasyon için bilinenChristine Nagel'dir (Bayan Dior Cherie, Narciso Rodriguez, Gül Mutluluğu, Şarkılar vb.). Koku olgun, sulu ve iyice tasarlanmış.

Frezya ve armut nüansları çok karmaşık, çünkü olgun armutların kokunun bileşiminde kendine özgü bir ses çıkarması için belli bir not alması gerekiyordu.

Armut mükemmel olgunluk anında cildin ve sulu meyvenin gevrek yapısına sahiptir. Armut, bal tatlılığı sağlayan ve beyaz frezya ve yabani tırmanma gülü ile çevrili ayva ile birleştirilmiştir.

Kompozisyonun bir tabanı, iz bırakan, paçuli, kehribar ve beyaz misk ılık ve hafif aromalarının yanı sıra yeşil, taze ve ekşi raventin nüanslarından oluşur.

Jo Malone English Armut ve Frezya, 30 ve 100 ml EDC olarak mevcuttur. Koku, Eylül 2010'da piyasaya sürüldü. 
Yorumlar (0)
Jo Malone
ENGLİSH PEAR & FREESİA ürününden yönlendirildiniz!
Jo Malone -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.