Parfums De Marly - Herod
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Parfums De Marly - Herod

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
PARFUMS DE MARLY - HEROD || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
PARFUMS DE MARLY - HEROD || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
PARFUMS DE MARLY - HEROD || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
PARFUMS DE MARLY - HEROD || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
PARFUMS DE MARLY - HEROD || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
PARFUMS DE MARLY - HEROD || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 1211051636
Stok Kodu 0360

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Parfums de Marly - Herod
 
İğneli çam ağacından akan vanilyalı puding. Bu tatlılığı bozmadan vetiver bu kadar mı güzel kullanılır?! Odun reçinelerini içine güzel işlemişler. Selvi ve çınar ağacı kokularını da eklemişler. Tatlı kokuları sevmediğim halde koku kendini sevdirdi. Biraz da tütün. Açılışta lavanta vardı ve çabuk dağıldı; yazma gereği duymamıştım. Şimdi biraz yükseldi sanki. Karpuz ve böğürtleni andıran tatlı ve net meyve kullanımı ilgi çekici. Beyaz "köpük helva"
gibi kokuyor 8. dakikada. Tam 10. dakikada içilmiş rakı bardağı gibi kokuyor. Son olarak sardunya ile üst notalar bende tamamlandı. Odunsuları sevdiğim için torpil yapıyorum sanırım. Eğer öyle ise kendimi asla affetmem. Bildiğiniz gibi önceki A*Men Pure Wood'a da oldukça yüksek puan vermiştim.
  Orta notalara gelindiğinde kokuyu bir parfüme o kadar benzettim ki ama bir türlü çıkaramadım. Tatlılıkla bizi boğmadan bu kadar yumuşak, bu kadar zarif olmayı nasıl başarıyor Herod? Yirminci dakikada kolumu koklayarak notlarıma aldıklarım: is, tütsü, paçuli... Çok az yağlı, tatlı kokan papirüsten yapılmış kağıt...
  Sonlara gelindiğinde pudralı kokuyor. Bitimi hala vanilya ve pudra şekeri kokuyor. Açılışındaki lavanta kullanımını Jean Paul Gaultier - Le Male'e benzettim. Ortalarındaki ilginç çiçekler Osmanthus sanırım. (Listeye göz atmadan bulamamıştım) Çok övgüyle söz edilen, son zamanlarda birçok üst sınıf parfümde kullanılan bir notadır kendileri. Burnumla henüz onu tanıyamıyorum. İleriki denemelerimde ancak... Giorgio Armani - Black Code'un ortalarını andıran soyut kokuları var. Biterken aldıklarım: Bal, karanfil ve amber. Koku aslında çok güzel. Açılışı kadar müthiş gitseydi ona 90 verecektim. . Yapaylık hissettiğim algılanmasın. Elementler gerçek kadar gerçek! AGene de Herod hoş bir koku. Hem kadın hem erkek kullanımına uygun. Maskülen olduğuna bakmayın.
 
461

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

PARFUMS_DE_MARLY_-_HEROD1_1636.jpg
PARFUMS_DE_MARLY_-_HEROD1_1636.jpg
Fuat
6.3.2019 15:23:00


PDM Herod konsantre parfümünü aldım.Ürün orijinaline oldukça yakın kokuyor.

mehmet
5.4.2018 11:57:00


HEROD beniç için sonbahar günlerinde içimi ısıtan şahane bir parfüm . Başlangıcındaki ekşimsi, lezzetli, yüksek kaliteli baharatlar ve tatlılığı abartılmamış vanilya etkileyici güzellikte. kış girerken denemeyenler mutlaka denesin.

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, Parfums de Marly - Herod ekşi , Parfums de Marly - Herod YORUM,