Nasomatto Black Afgano
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Nasomatto Black Afgano

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%27 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,55 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
NASOMATTO BLACK AFGANO || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
NASOMATTO BLACK AFGANO || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
NASOMATTO BLACK AFGANO || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
NASOMATTO BLACK AFGANO || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
NASOMATTO BLACK AFGANO || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
NASOMATTO BLACK AFGANO || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 12174741
Stok Kodu 0171

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:30
 

nasomatto – Black Afgano

 

 Bugün yazacağım Black Afgano isimli parfüm, niş marka Nasomatto'nun tartışmasız en bilinen ve popüler işi. Gerek ismi gerekse siyaha yakın sıvısı ile merak uyandırıcı bir aromaya benziyor. Zaten benimde uzun zamandır en merak ettiğim ve ulaşmak istediğim parfümdü. Sonunda kavuştuk birbirimize. Black Afgano'nun bu kadar ilgi görmesinin en önemli sebebi resmi tanıtımı. Kendi sitelerinde parfümlerini uyuşturucu olarak kullanılan ve mutluluk verici bitki olan haşhaş ile bağdaşlaştırmışlar. İsminin de Afganistan'a vurgu yapması şüphesiz benim gibi diğer parfüm severlerin de ona ulaşma isteklerini kamçılıyor.

İlk denemelerimde başlangıcındaki kokuyu sevmemiştim. Fakat ilerleyen günlerde gayet başarılı buldum açılışını.

Black Afgano bence tatlımsı odunsular, öd ağacı, deri, kabe samanı ve tütsü merkezinde ilerliyor. Fakat parfümün etrafa yaydığı aura daha farklı. Tam olarak teninizdeki gibi kokusu yayılmıyor. Etrafa yayılan koku dumansı, koyu, karanlık diyebilirim.

Black Afgano, farklı denemelerimde farklı tepkiler vermeyi başardı tenimde. Bir denememde tozlu paçuli öne çıktı. Başka seferde şekerli odunsular. Diğer denemede öd ağacı ön pladaydı. Bir başka kullanımda ise plastiğimsi karanlık deri. Hatta dumansı bir tütsü bile hissettim. Buradan yola çıkarak Black Afgano'nun derin, detaylı ve zengin bir parfüm olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Yani iyi kompoze edilmiş.

Son yılların en spekülatif sunumlarından birisine sahip olduğu çok açık. İsmindeki Afganistan vurgusu ilginç. Tanıtımındaki haşhaş teması etkileyici. Tamam itiraf ediyorum daha önce hiç haşhaş koklamadım yada marijuhana içmedim. Yani bu parfümü herhangi bir uyuşturucunun kokusu ile kıyaslayamayacağım. Fakat parfümün sunumunda uyuşturucuya gönderme yapıldığı bariz.
 

 

 

 

 

 

 

 

1329
 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,55

NASOMATTO_BLACK_AFGANO1_741.jpg
NASOMATTO_BLACK_AFGANO1_741.jpg
mehmet
12.12.2018 11:32:00


Nasomatto Black Afgano ilk başta ağır gelebilir fakat koku zaman geçtikçe daha güzel bir hal alıyor. hele kalıcılığı elbise de 1 hafta çıkmıyor. başarılı bir iş çıkarılmış tebrikler.

Mehmet
26.3.2018 16:01:00


Siparislerimde bu da vardı gerçekten kalıcılığı çok iyi. Kış için vazgeçilmez bir koku. Teşekkürler konsantre parfum :)

Gökhan
28.11.2017 22:25:00


Hızlı ve sorunsuz kargo ayrıca çok güzel bir koku kalıcılığı muhteşem teşekkürler konsantre parfüm...

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, nasomatto Black Afgano, nasomatto Black Afgano yorum, nasomatto Black Afgano