KONSANTRE PARFÜM - L'INSTAT EXTREME MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri

 

 Guerlian Lİnstant Guerlian extreme


- Beyefendiler için eşsiz ve modası geçmez bir parfüm.
- Sıcak, baştan çıkarıcı ve sarmalayan bir duygu verir.
- Turunçgil ve Badian kristallerinin serin notaları ile harmanlanmıştır.
- Alt notaları paçuli ve gülhatmi tohumlarıdır.
- Gündüz kullanım için mükemmeldir.

- Parfum yorumu
Kısaca L’Instant Extreme diyeceğim bu parfüme. Odunsu baharatlı olarak sınıflandırılmış. Başlangıcında çok güzel bir turunçgil size merhaba diyor. Yarı-tatlı bir portakal diyebilirim. Fakat öyle bir çok parfümün üst notalarında kullanılan uyduruk turunçgiller gibi değil. Çok kaliteli, olgun ve ilginç.

Uzun zamandır burnuma gelen en güzel turunçgil-portakal kokusu diyebilirim. Bir süre sonra bu turunçgil yavaş yavaş geri çekiliyor. Yani bazı parfümlerdeki gibi bir anda turunçgiller ortadan kaybolup gitmiyor. Akor geçişi çok ustaca. Parfümün ikinci kısmına geçiş hafif çiçekler ile gerçekleşiyor. Burada sanki hafiften Christian Dior – Dior Homme esintileri var. Belki de iris çiçeğidir.


Bence L’Instant Extreme iki bölümden oluşuyor. İlk kısımdaki lüks ve şık turunçgil-çiçekler çok etkileyici. Kendisine niche diyen bir çok markaya fark atar bu açılış. İkinci kısım biraz daha ortalama. Ama hala başarılı. Kakao çok acı kokmuyor. İyiki böyle yapılmış. Silhat da çok baskın değil. Aşık olunacak kadar değilse bile yine de denemeye değer. Parfümde az da olsa tatlılık var. Bazı bayık, şekerli kokular gibi asla değil. Bu anlamda da güzel bir sınav vermiş.


Artıları:
+ Başlangıcı nefis.
+ İkinci kısımdaki silhat-kakao ayarı iyi yapılmış.
+ İnsana baygınlık verecek kadar şeker kullanımı yok

8933.jpg (16 KB)

Yorumlar (0)
Guerlain
L'INSTAT GUERLAİN EXTREME MEN ürününden yönlendirildiniz!
Guerlain -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.