KONSANTRE PARFÜM - MUSC NOBLE 

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri            GUERLAİN - MUSC NOBLE 

3 anahtar notaya sahiptir: Gül, misk, sedir ağacı
Derin misk kokusunun görkemli gül notası ve enerjik sedir ağacı notalarıyla harmanı.
Orient topraklarından esinlenerek, Guerlain, Thierry Wasser parfüm evinin bu yaratılışı, Parfümeri'nin en gizemli malzemelerinden birini ortaya çıkarır: musk. Musk'un derinliği görkemli bir gülle evlenir ve canlı bir sedir ağacı ipucuna sahiptir. Güçlü dönüş, sıcak ve pudra, misk yoğunluğu ve karakter dolu kokuyu yüceltiyor.
Doğu topraklarından esinlenilen Guerlain’in parfümeri Thierry Wasser tarafından yaratılan bu tasarım, Perfumery'deki en gizemli içeriklerden birine ışık tutuyor: misk. Misk derinliği muhteşem bir gül ve canlı bir sedir nota ile karışır. Güçlü, sıcak ve toz halinde, misk, karakterle dolu yoğun bir uyumda kokuyu güzelce geliştirir.
Sözde "arı" şişesi, İmparatoriçe Eugenie için Eau de Cologne Impériale'yi elinde tutmak için cam üreticisi Pochet & du Courval tarafından 1853'te hazırlandı. Vendôme sütununun kubbesinden esinlenilen "çinileri", imparatorluğun sembolleri olan 69 beyaz arıyla süslenmiştir. Her "kiremit" ve her arı, bir asır önce kullanılan aynı tekniği uygulayan usta eller tarafından ince bir şekilde yaldızlanmıştır. Bugün şişe 160. doğum gününü kutluyor ve benzersizliğini geliştirmeye devam ediyor; seçtiğiniz koku tutabilir ve istek üzerine baş harfleri ile özelleştirilebilir.
Parfümün rengi ve etiket üzerindeki imza, seçilen kokuya göre değişir.

Yorumlar (2)
Guerlain
MUSC NOBLE  ürününden yönlendirildiniz!
Guerlain -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.