GUCCİ - THE VOİCE OF THE SNAKE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
150,00 TL
Ürün Özellikleri
GUCCİ - THE VOİCE OF THE SNAKE


Gucci'nin ilk Haute Parfümeri serisi olan Simyacı Bahçesi, meraklı kavanozlar ve büyüleyici kokularla dolu hayali bir laboratuvarda ortaya çıkıyor. Usta parfümcü Alberto Morillas tarafından Alessandro Michele'nin yaratıcı yönetimi altında harmanlanmış, eaux de parfum, parfümlü yağlar ve akik profumattan ("kokulu sular") oluşan özelleştirilebilir koleksiyon, tabakalı ve formüle edilmiş simya ve koku yapma sanatından esinlenmiştir. benzersiz, kişiselleştirilmiş bir koku kombinasyonu oluşturmak için karıştırılmıştır. Evin kendine özgü kodlarına bağlı bir kahraman bileşen etrafında inşa edilen her koku, benzersiz bir köylü oluşturmak için lüks koleksiyondaki diğer kokularla büyütülebilir, susturulabilir veya kaynaştırılabilir.

"Yılanın Sesi" eau de Parfum
Güçlü ve büyüleyici bir koku olan Oud, yılanın gizemli ve hipnotize edici doğasını yakalayan yoğun, odunsu bir koku için Paçuli ve Safran notaları ile birleştirilmiştir.
Bu kokuyu parfümlü yağlar ile katmanlayarak vurgulayın ve kişiselleştirilmiş bir karışım oluşturmak için koleksiyondan bol bol alın.
Antika eczacıların ahşap raflarında sergilenen ilk parfümeri konteynırlarından esinlenilen koku, altın aksanlarla süslenmiş porselen efektli değerli, siyah lake cam bir şişeyle kaplıdır.
Genellikle evin eklektik vizyonu ile ilişkili bir sembol olan kıvrımlı yılan görüntüsü şişeyi süslüyor.
Yorumlar (0)
Gucci
THE VOİCE OF THE SNAKE ürününden yönlendirildiniz!
Gucci -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.