KONSANTRE PARFÜM - ERBA PURA

Konsantre Parfüm

(4)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
Sospiro Perfumes - Erba Pura 
 
 
Yazılarımda gelişen ve 
Bugün sizlere bahsedeceğim parfümde Sospiro'un en gözde esanslarından olan Erba Pura olucak. Accento ile birlikte markanın bestseller parfümü konumunda Erba Pura
 
 
Parfümü tenime ilk sıktığımda harika bir citrus yorumu kokluyorum.
Oldukça ferah ve buzlu bergamot, hafif tuzlu ve canlı İtalyan limonu ile açılıyor tenimde Erba Pura. Gördüğüm en iyi citrus yorumu olduğunu söylemeliyim. Öylesine canlı, ferah, buzlu ve rafine ki aldığım keyifi kelimelerle anlatamam. Tenime usulca dokunan buzlu bergamot yapraklarının soğuk ve ferah yeşil tınısı ile birleşen deniz tuzu ve deniz havası ile canlanmış limon..
 
Nefis bir citrus aromasıyla açılan Erba Pura'ya bir süre sonra eklenen portakal ile birlikte parfümün genel karakteri olan citrus-meyve kombini ilk kez kendisini gösteriyor.
 
Kan portakalı kıvamında, temiz ve tatlı bir portakal akoru ile oldukça lezzetli, rafine ve keyifli bir meyve aroması kendisini gösteriyor.
 
Sospiro Perfumes - Erba Pura 
 
Üst notalarda oluşmaya başlayan tatlı meyve aroması orta notalar boyunca sürüyor ve parfüme hakim oluyor.
 
Orta notalarda eklenen güçlü ve pudralanmış şeftali ile mandalina akoru, üst notalardan kalan portakal özüyle birleşiyor. Böylece Erba Pura enfes bir meyve aromasına bürünüyor.
 
Bu noktada güçlü ve baskın içerik pudralanmış şeftali akoru. Dalından yeni koparılmışcasına taze, oldukça güçlü ve pudralı tatlılığı ile cezbedici kokuyor orta kısımlarda şeftali akoru..
 
Pudralanmış meyvelerin kremsi tatlılığı ve şeftali ile mandalina'nın güçlü, taze, rafine ve tiz aroması Erba Puraya orta notalarda modern ve sofistike bir dokunuş kazandırıyor.
Yemek isteyeceğiniz kadar tatlı ve pudralı-kremsi enfes yapısıyla meyve kokteyline benziyor Erba Pura. Onun için can atıyorsunuz.
 
Orta bölümde yaşadığınız pudralı meyve aroması parfümde en uzun süre kokladığınız bölüm oluyor. Saatlerce değişmeden kalıyor bu hissiyat ve sizi taze-kremsi akdeniz meyvelerine doyuruyor.
 
Orta kısımlarda sadece parfümün ana karakteri değil cinsiyetide yerine oturdu. Üst notalarda ki tuzlu citrus akoru sayesinde parfüm daha erkeksiydi. Orta notalarda eklenen pudralı meyveler Erba Pura'yı unisex kılıyor.
 
Uzun bir süre sonra dip notalara geçiyoruz. Burada eklenen kadifemsi ve vanilic amber'in yumuşak tatlılığı ile zenginlik kazanıyor Erba Pura. 
Bu noktada güçlü ve pudra tatlılığında şeftali hali baskın ve vanilyalanmış, yumuşak-kadifemsi amber'de onu harika bir şekilde destekliyor.
Modern ve tatlı ve rafine amber yorumunu çok beğendim. Tenimde oldukça tutkulu kokuyor ve çağdaş parfüm evlerinin örnek alması gereken bir amber yorumuydu.
 
Böyle teninizden pudralı şeftali ve vanilic amber ikilisinin şık, tatlı, sıcak ve modern aromasıyla birlikte ayrılıyor Erba Pura.
 
Yorumlar (4)
Sospiro
ERBA PURA ürününden yönlendirildiniz!
Sospiro -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.