Gıvenchy ınsense Ultramarine
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Gıvenchy Insense Ultramarine

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%37 indirim
19,10 Kdv Dahil
12,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || Type Konsantre Parfum 5 gr 12,00
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || Type Konsantre Parfum 10 gr 27,79
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || Type Konsantre Parfum 15 gr 41,68
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || Type 50 ml Extrait de Parfum 57,89
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
GİVENCHY İNSENSE ULTRAMARİNE || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 12145356
Stok Kodu 068

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:12
 
Givenchy insense ultramarine

Kullanıcı yorumları

deneyip beğendiğim ve aldığım hoş kokan parfüm.
bu yaşıma kadar yüzlerce parfüm deneyip sonunda işte budur dediğim parfümüm.

acı olan ise artık üretiminin durmuş olmasıdır. piyasadakiler ise artık bu parfümün son kalıntılarıdır. yetkililerin söylediklerine göre piyasadakiler en fazla 2 yıl daha satılacak ve ondan sonra tükenecek miş. seviyorum, bağımlısıyım, ben bu parfumden vazgeçemem diyen varsa (benim gibi) şimdiden stok yapmaya başlamaları şiddetle tavsiye olur. zira bu son uyarıdır.

sonra vay ben görmedim, vay ben duymadın deyip üzülmenin bir yarar sağlamayacağını notlarımda belirtmek isterim.

arkadaşımın "bugüne kadar bu parfümü beğenmeyen kadına rastlamadım" demesi üzerine üzerime sıktığı, 10 dakika sonra da bir mekana girdiğimizde yanından geçtiğim bir kadının "bu güzel koku kimden geliyor, senden mi küçük şeytan?" dediği parfümdür. bu zamana kadar bir çok parfüm kullandım ancak ilk kez bir kadından parfümümle ilgili iltifat aldım. bu olaydan gerçekten de etkileyici bir kokusu olduğu sonucuna varılabılır

givency'nin 1994'de çıkardığı erkek parfümü. erkek parfümlerini genel olarak fazla odunsu ve ağır bulan birisi olarak beğendiğim sayılı erkek parfümlerinin en güzeli. öyle bir parfüm ki kullanan sevgiliyse eğer insanın sevgiliye sarılası ve öyle kalası geliyor( sevgili değilse tabi bu hareket biraz garip ve uygunsuz düşer), öyle ferah ki sanki şişesine düşseniz bile hala içinizi baymadan "oh mis mis" dedirtecek.

baba alamet-i farikası.
herkesin "ya senin babanın parfümü ne ben ondan alıcam" sorusunun gizlenen cevabı.

kullanan erkeğe rastlandığındaysa "sanırım ben buna aşık olçam galiba tutamıyçam kendimi" düşüncelerine sebep olan, ultra aşmış, ultra harika, yakışana çok yakışan, tenine gitmeyendeyse lağım gibi kokan muhteşem ötesi mükemmel parfüm.

Kullanıcı yorumları ekşisözlükten alınmıştır

-
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

1014
 
 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ
 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 
Tek Çekim Fiyatı : 12,00

GIVENCHY_INSENSE_ULTRAMARINE1_356.jpg
GIVENCHY_INSENSE_ULTRAMARINE1_356.jpg
İlkan Çelen
2.4.2018 13:39:00


Hafif, serin, muhteşem, bir o kadar da kalıcı. Orjinalini denemedim bilmiyorum fakat bu parfüm gerçekten başarılı. İlk alışverişim ve gerek iletişimden gerek üründen çok memnun kaldım. Bundan sonra ben de buralıyım. :)

Halil
9.3.2018 10:27:00


Yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum bu parfümü orjinalinide kullandım ama hani derler ya dünya bir yana bu bir yana işte tam bunun için söylenmiş bir söz !!

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, GIVENCHY INSENSE ULTRAmarine ekşi, GIVENCHY INSENSE ULTRAmarine yorum,