Creed Green Irish Tweed
Logo

Creed Green İrish Tweed

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

27,78 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
CREED GREEN İRİSH TWEED || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
CREED GREEN İRİSH TWEED || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
CREED GREEN İRİSH TWEED || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
CREED GREEN İRİSH TWEED || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
CREED GREEN İRİSH TWEED || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 40,00
Ürün Kodu 12129651
Stok Kodu 0151

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:28
 
CREED GREEN İRİSH TWEED

KULLANICI YORUMLARI

creed firmasının efsane erkek kokusu.

1985 de piyasaya çıkan bu koku; kesinlikle eski moda veya "açılın dedeler sıkıyor bu parfümü" tadında bir şey değil. yani 80'li yılların o maskülen ve ağır misk-i amber tadı bunda yok. süsen, menekşe, kabe samanı, fesleğen, amber, ve sedir ile harmanlanmış bu parfüm, taze, yeşil (ama yeni kesilmiş çiğ çimen değil de dolgun, aromatik yeşillik gibi), çiçeksi kokuyor ilk başta. sonradan amber devreye giriyor ve hint cevizi tarzı aromatik, ılık, baharlı kokmaya başlıyor. son derece klas, ferah, erkeksi bir harman...

normalde bunları yazmazdım ama gümrük dalgası çıktı, herkes rahat alamaz, ayrıca parfümlerle ilgilenmeyen insanlara ilk izlenim olarak cool water'ı çağrıştırır da aldıklarına pişman olurlar diye yazıyorum (bencillik diz boyu m.k.) hakkaten de ilk anlarda davidoff cool water a benziyor (aslında cool water buna benziyor, sonradan çıktığı için), ama cool water bunun yanında doldurma dp parfüm gibi bile kalmıyor. parfüme ilgi duyan, ferah, yeşil, çekici ve kalıcı parfüm isteyen elemanlar bunu denemeliler.

creed sonuçta. iman edin lan!! şan koneri bile kullanıyorsa hikmetinden sual olunmaz de mi?

creed'in belkide dünya üzerinde en çok önerilen iki parfümünden biri. diğeri için (bkz: silver mountain water) muhtemelen türkiye sınırları içinde en çok kullanılan creed markalı parfümler içinde ilk iyiye girecektir.

ilk kokladığınızda "bu ne lan tonla parayı buna mı veriyorum" dedirtecektir ancak parfüm biraz zaman ister. kişi seçer, deneyim ister. bir süre sonra taşlar yerine oturduğunda kokunun kalitesini hissedeceksiniz. kalıcılık konusunda yine sıkıntıları olduğu söylenebilir oysa kaliteli kokuların kalıcılık süreleri 3-5 saat kadardır.

fiyat konusuna girmiyorum çünkü bahsedilen ürün üst seviye elit bir firmanın çıkardığı ve tonla kopyası yapılmış bir koku. muhtemelen pahalı gelecektir, ayrıca o kadar parayı verip bir de insanları* etkileyememek vardır ki sakın diyorum o toplara girmeyin. kokuyu kendinize yakıştırıp beğendiyseniz satın alın. insanlar üzerinde iz bırakacağım diyorsanız bu kadar pahalı şeyler yerine benzin falan kullanın daha çok dikkat çekersiniz.

şimdilik sadece harvey nichols mağazalarında satılmakta. ingiltere taraflarına gidecek gelecek olursa aldırılabilir ancak tekrarlamakta fayda var, deneyin beğenirseniz alın.
creed markasının 1985 yılında piyasaya sürdüğü parfüm. arkasındaki burun markanın 6. nesli olivier creed.

açılışı tozlu narenciyelerle. orta notaları çiçeksi. alt notalarında da amber ve sandal ağacı var.

kalıcılığı bu klasmandaki kokulara göre gayet iyi. fark edilirliği İYİ

 
 
 
 
 
 

 

915

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, CREED GREEN İRİSH TWEED ekşi, CREED GREEN İRİSH TWEED yorum,