Burberry For Women Klasık
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Burberry For Women Klasık

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,00
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
BURBERRY FOR WOMEN KLASİK || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 11111891
Stok Kodu 0204

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22
Burberry classic

KULANICI YORUMLARI

on yıldır aşkla bağlı olduğum ve yerine başkalarını koyamadığım parfüm. bu parfümle lisedeki tikigüller sayesinde tanışmıştım. o dönemde timberland bot, barbour mont, lacoste çanta kullanılır. parfüm olarak ise burberry classic sıkılırdı. öyle ki tiki kızların bir araya gelmesiyle minik burberry classic bulutları oluşurdu.

bu parfümün adını nerede, nasıl öğrendim bilmiyorum ama burnuma geldiği ilk anda, o ekşiliğine, o vanilyasına aşık olmuştum. tabi o dönemde ben ancak 8x4 deodorant kullanabiliyordum.

aradan yıllar geçti, herkes bu parfümden baydı ama benim bu parfüme olan aşkım değişmedi. bir ara bu kadar popüler olup, ele ayağa düşmüş olmasının en iyi yanı, herkesin parfümden bayıp kimsenin kesinlikle kullanmıyor oluşu ve bu parfümü orjinal hatta tester olarak çok uygun fiyatlara bulabiliyor olmak.

o yüzden açık parfümcülerin neredeyse her markasında bu parfümü denedim ama nerede o eskiden aldığım vanilyalı ekşilik nerede açık parfümdeki ekşi ötesi bayık bol alkollü kokular. en sonunda çok cüz'i sayılacak bir fiyata orjinalini aldım.

şimdi gece gündüz demeden kullanıyorum. öyle ki bazen kokusunu özleyip kapağını açıp kokluyorum. tenime bu kadar yakışan, benimse tutkuyla bağlı olduğum tek parfüm.
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

395

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

BURBERRY_FOR_WOMEN_KLASIK_1_891.jpg
BURBERRY_FOR_WOMEN_KLASIK_1_891.jpg
Gamze
21.2.2019 11:15:00


Adı üstünde classic...yılların değişmeyen ve en asil kokularından bence. .kaç şişe bitirdim bilmiyorum...bir de konsantre olunca tabi daha da kalıcı ve buram buram

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,saf parfüm, extrait de parfum ,esans, konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, BURBERRY FOR WOMEN klasık ekşi, BURBERRY FOR WOMEN klasık yorum, BURBERRY FOR WOMEN klasık