Azzaro
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Azzaro

Azzaro Men

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

27,68 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AZZARO || Type Konsantre Parfum 5 gr 27,50
AZZARO || Type Konsantre Parfum 10 gr 49,50
AZZARO || Type Konsantre Parfum 15 gr 75,43
AZZARO || Type 50 ml Extrait de Parfum 100,57
AZZARO || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 40,53
Ürün Kodu 121672579
Stok Kodu 0864

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:28
 Azzaro - Azzaro Pour Homme (1978)
 
 Son derece klasik bir fujer harmanına sahip olduğunu görüyoruz. Hatta has aromatik fujer nedir?" sorusunun net cevabı olan bir koku. Yani lavanta, meşe yosunu, hafif sabunsuluk ve mutlaka maskülenlik. Azzaro pour homme aynı yılda çıkan Polo ile çok fazla benzerlik taşıyan bir parfüm. Ancak koku olarak değil, karakteristik ve detaylar olarak. Örneğin ikisi de detaylı, dolgun, yarı sert ve kuvvetli harmanlara sahipler. İkisi de çıktıkları dönemlerde 20'lik gençlere hitap ederken, bugün azıcık eskimeleri nedeniyle daha ziyade 40lı yaşlara uygunlar. İkisi de has maskülen kokular. İkiside fark edilir ve kalıcı kokular. İkisi de powerhouse grubuna giren ağababa kokulardan. Yani fazla gençler, soft karakterliler, modern, tatlı, yumuşak kokulara meraklılar, yazlık kokuları sevenler kullanmaz ya da kullanamazlar. Bunlar; ya uygun yaş gruplarına, ya da uygun yaş gruplarının biraz altında olsa da bu tip oturaklı, görmüş geçirmiş, has erkek kokularına meraklı kimselerce kullanabilecek kokulardan. Dolayısıyla Polo'yu seven birisinni Azzaroyu da beğenme ihtimalinin çok yüksek olduğu belirteyim.
 
Kokusu nasıl derseniz; açılışı hafif baharatlı, sonra sabunsu hafif buruk biberimsi bir koku. Fresh değil, yumuşak değil, ağır da değil. Gayet maskülen, orta sert, orta buruk bir koku. Bir süre sonra üstteki süsen, adaçayı, anason gibi notaların verdiği biberimsi koku azalıyor ve lavanta eşliğindeki silhat, tonka ve meşe yosunu kokuya o kendine has lavanta sabunuvari sabunsu kokuyu veriyor. Genel olarak klasik berber dükkanı tarzı bir kokusu var.  Eğer 70lerin maskülen kokularını seviyor ancak, çoğunun fazla köşeli ya da sert olmalarından dolayı kullanamıyorsanız Azzaro size ilaç gibi gelecektir.
 
 
Temiz ve ferah bir kokusu var. Boğmuyor, sizinle uyumlu hareket ediyor. İlk sıktığınız anda sizi çevreliyor ve neredeyse uçana kadar bir bulut gibi sizi takip ediyor. Dolayısıyla fark edilirliği iyi. Zaten bu tarz kokular genelde böyle yapıdalar.
 
 
Polo gibi; kokunun başarılı, tutulan ve eskimeyen önemli bir koku olması herkesin seveceği bir koku olduğunu göstermiyor. Ortalama bir kullanıcıysanız eski, ağır, sert gelebilir. Beğenmeyebilirsiniz. Ama gene polo gibi kokusunu beğenmesiniz, parfüm size uymasa da, kalitesini fark edip, saygı duyacağınız kokulardan. Bir klasik.
 
 
 
Kalıcılığı ortalama ile ortalama üzeri arası, fark edilirliği iyi. 2011 itibariyle uygun yaş grubu 35 ve üzeri. Poloya göre biraz daha olgun bir aralık istiyor. Her mevsime ve zamana uygun. Sabah işe giderken de kullanılabilir, akşam yemeğine çıkmadan önce de. Bahsi geçen maskülen tip kokulara meraklıysanız mutlaka deneyin, bunun dışında kalan uygun yaş grubundaki standart kullanıcıysanız da denemenizi tavsiye ediyorum.
 
 
22

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 27,68

AZZARO1_2579.jpg
AZZARO1_2579.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans. azzaro mensabun, azzaro menr ekşi, azzaro men yorum,