KONSANTRE PARFÜM - ANGEL MUSE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
.


                   THİERRY MUGLER - ANGEL MUSE


     Thierry Mugler'den İlk Vetyver Gourmand koku. Eşi benzeri görülmemiş bir istek ve bağımlılık yaratan bir parfüm...
 
Tepe Notası: Greyfurt, Frambuaz
Kalp Notası: Fındık Kreması
Dip Notası: Vetiver (Haiti), Patchouli


  • Yeni koku, yeni şişe, yeni kodlar: Angel MUSE
  • Angel Muse , gurme koku tarzını yenilemek için burada. Onun anlaşması aydınlık ve çok tatlı değil; yavaş yavaş "koku iştahımızı" uyarmak için zarif bir gurme haline dönüşür. 
  • Eşi benzeri görülmemiş bir istek ve bağımlılık yaratan bir parfüm...
  • Kompozisyon, Quentin Bisch tarafından , kremsi tatlılığı dengeleyen zarif, odunsu ve tipik olarak erkeksi karakteri ile fındık kreması tatlı bir anlaşma içeren geliştirilmiştir .
  • Bir benzetme yapmak için Angel Eau de Parfum'un yıldız olduğunu söyleyebilirsiniz, Angel MUSE yıldızın etrafında dönüp galaksinin etrafında dönüyor.”Christophe de Lataillade, MUGLER kokuları için Yaratıcı Direktör
  • Şişe tasarımı, elips şeklinde, gümüş, metal bir halkadan yapılmış, ortada Mars'ın yüzeyini çağrıştıran, kehribar renginde, çıplak camdan yapılmış “kozmik bir çakıl taşı” olarak tanımlanmaktadır.
  • Üst notalar;  greyfurt, frambuaz.
  • Orta notalar; fındık kreması.
  • Alt notalar; vetiver, paçuli.     Dün akşam deneme fırsatı bulduğum, bu sabah kolumdan hala kokusunu alabildiğim thierry mugler parfümü.

ben normalde gourmand kokuları sevmeme rağmen angel’dan pek hoşlanmam. wish’e bayılırım ama angel asla. muse benim için işi değiştirdi. buram buram fındık, kakao kokuyor. angel vıcık vıcıkken, muse sanki kuru – toz formda. rahatsız edici bir acılık var parfümde. pembe biber, paçuli ve vetiver karışımına veriyorum bunu.

ben bu parfümü badem şekerine benzettim. hani mutlu mesut badem şekeri yerken arada bir tane acı badem çıkar, canınızı sıkar ya. aynı sinir bozuculuk bu parfümde de var. “sevmekten nefret edeceksiniz” diye tanımlamışlar muse’u, aynen öyle. bir şey beni çok çekerken bir şeyler rahatsız ediyor.

thierry mugler’e olan saygımdan, alacağım sanırım.

edit: ya o şişe tasarımı? uzaydan bir çakıltaşıymış. bayılacağım çok tatlı.

Yorumlar (0)
Thierry Mugler
ANGEL MUSE ürününden yönlendirildiniz!
Thierry Mugler -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.