KONSANTRE PARFÜM - HONOUR WOMAN

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

AMOUAGE HONOUR WOMAN 2011

  • Çağdaş kadınlar için oryantal çiçeksi bir koku
  • Güçlü, tatlı, gelişmiş, umut verici ve uzun süre kalıcıdır
  • Üst notalarda biber, ravent ve kişniş
  • Kalp notalarında sümbülteber, yasemin, gardenya ve inci çiçeği ve karanfil
  • Alt notalarda sığla, güveotu, opoponax, amber ve deri kullanlmıştır
  • 2011 yılında piyasaya sürülmüştür
  • Tüm ortamlar için mükemmeldir
 
 
Opera tarihinin kült başyapıtlarından biri olan ve ilk defa 1904 yılında sergilenen Madame Butterfly operası, Honour Woman için ilham kaynağı olmuş.
 
 
Yeşil aromatik notalar, kremsi-pudralı beyaz çiçekler ve tatlı balzamlarla gerçekleşen zengin bir açılışa sahip olan Honour Woman, üst notalarında ki tatlı-pudralı, sevimli ve masum kokusuyla Madame Butterfly hikayesinin başlarına atıfta bulunuyor. Üst notalarda genç yaşta aşkı tadan masum ve sevimli bir kadının tutkusu işlenmiş.
 
Orta notalarında pek fazla değişime uğramayan parfüme katılan rafine ve tatlı baharatlar (Karanfil ve Kişniş) pudralı beyaz çiçekler (gardenya,Yasemin, inciçiçeği ve sümbülteber) ve tatlımsı balzamlara sarılıyor. Açılışta patlayan yeşil aromatik notalar artık yok.
 
Böylece orta notalarda yine tertemiz, pudralı-kremsi çiçeklerin önderliğinde ve tatlı-balzamik baharatların ince dokunuşlarıyla teninize usulca dokunuyor Honour Woman. Bu noktada parfümün naif, pürüzsüz ve sevimli bir sümbülteber-karanfil-balzam kombini olduğunu söyleyebilirim. Üst notalar kadar kaliteli, sevimli ve samimi oluşu orta notaları da sevilesi kılıyor.
 
Dip notalar ise yüzünüze adeta tokat gibi bir değişim vuruyor. Böylesine aromatik, pudralı ve çiceksi bir parfümden beklemeyeceğiniz kadar şaşırtıcı ve çarpıcı bir değişim.
 
 
 
Dip notalarda kokuya eklenen frenkinsens'in zarif ve sıcacık süzülen hafif dumansılığına sarılan animalic deri ve tatlı balzamlarla Honour Woman size kadın parfümlerine dair bildiğiniz herşeyi unutturuyor.
 
Tatlı, sevimli ve masum kadın parfümü biranda hayvansı deri ve frenskinsens ikilisinin katılımıyla sıcak, derin ve hafif karanlık-dumanlı bir trajedi sunuyor bizlere Honour Woman ..
 
 
Dip notalarda kadar, daha önce birçok defa kokladığınız çiceksi-pudralı kokuların çok kaliteli, zengin ve sevilesi bir uzantısı olarak ilerleyen parfüm dip notalarda enfes değişimiyle sanatsal bir kadın portresi çiziyor. Açıkçası en sevdiğim kısım da dip notalar oldu.
 
 
Dip notalarda ki; zengin, farklı ve zor içerikler o kadar iyi işlenmiş ki aynı anda şaşırtan ve kendine hayran bırakan bir çizgisi var benim için .. Herşey olması kadar kararında, kaliteli ve her fazı o kadar zengin ki kelimelere dökmekte zorlanıyorum.
 
Bu yazıyı okuyan kadınlara tek söylemek istediğim; bu dünyadan Honour Woman kullanmadan ayrılmayın.
 
 
 

 

Yorumlar (3)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.