KONSANTRE PARFÜM - NUTMEG & GİNGER

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri              JO MALONE - NUTMEG & GİNGER

     Jo Malone- Londra- İngiltere merkezli parfüm ve kozmetik firmasıdır. Bu markanın parfümlerini önemli buluyoruz. Bunlardan biri de Jo Malone- Nutmeg & Ginger ismini taşıyor. Muskat & Zencefil. Bu parfüm baharat, odunsu nüanslar, aromatik bitkiler, hafif narenciye ve çiçeksi notalar vermekte. Odunsu- baharatlı grupta yer alması düşünülmüş. Yumuşak, tatlı, sıcak ve biraz tozlu rayihalarla şekilleniyor.

     Jo Malone- Nutmeg & Ginger için muskat, zencefil, sandal ağacı ve sedir ağacı aromaları açıklanmış. Hafif biberli yapıdaki baharatlarla başlangıç yapmakta. Kakule, zencefil, pembe biber gibi egzotik baharatlar olduğu anlaşılıyor. Sonrasında limonlu zencefil tarzında turunçgilli baharatlara çevrilmekte. Bir miktar tozlanma var. Portakal çiçeği, fesleğen, yasemin gibi çiçek ve aromatik ot harmanı hissetmekteyiz. Buna ilerleyen aşamada karanfil ve iris katılmış olabilir. Çünkü zencefil kendini gene belli ediyor. Ve bu defa karanfil- zencefil işbirliğiyle parfüm daha aromatik hale geliyor. Jo Malone- Nutmeg & Ginger- her daim aromatik baharat uygulamasına sahiptir. Kapanışa doğru yumuşak ve bir miktar mumsu sandal ağacı, kremsi vanilya, misk ve tozlu sedir ağacı vurguları yapılmıştır.

     Jo Malone- Nutmeg & Gİnger, bize Doğulu baharatlar çeşnisi sunmaktadır. Yalnız bu baharatların, Akdeniz etkili aromatik otlar ve narenciye esintileri ile süslendiğini ifade edelim. Ferah, canlı, enerjik baharatlar vardır. Bu minvalde her daim dengeli bir tatlılık ve uyumlu notalar gözlenmektedir.

Yorumlar (0)
Jo Malone
NUTMEG & GİNGER ürününden yönlendirildiniz!
Jo Malone -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.