DSQUARED - HE WOOD DSQUARED POUR HOMME 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri
          DSQUARED - HE WOOD DSQUARED POUR HOMME 

     DSQUARED² tarafından üretilen He Wood, erkekler için odunsu bir aromatik koku.Üst notalarda menekşe ve menekşe yaprağı vardır; Orta notalarda vetiver ve sedir vardır; Baz notları kehribar, misk ve köknar vardır.

     Kendi sitelerinde parfümleriyle ilgili hiç bir bilgi olmamasını nasıl açıklayacağımı bilemiyorum. Sanırım parfümlerine fazla önem vermiyorlar ki 1-2 cümle yazıyı bile esirgemişler. Neyse ki parfümün EDT forumunda olduğunu belirtmişler. Dsquared’in ilk parfümü olan He Wood’un ilhamını, hava-su-ağaç kombinasyonundan aldığı söyleniyor. Doğanın dört temel elementinden ikisini bünyesinde barındırmayı düşünen He Wood’un detaylarına geçeyim artık.

     He Wood’un açılışı yeşil çiçekler ve tuhaf salatalığımsı kokuyla gerçekleşiyor. Başlangıçtaki yeşil aromatik otlar, lavanta ve salatalık benzeri yapı tabii ki aklıma ünlü Fahrenheit’ı getirdi.


     Orta kısma geçildiğinde yeşil erkeksi çiçeklerin hakimiyeti devam ediyor. Bu sefer sahneye menekşe çıkıyor.

     Sonlarda parfüme ismini veren odunsu notalar ortaya çıktı nihayet. Yapay ve plastiğimsi sedir ağacı en sevmediğim şekilde verilmiş. Misk ve yapay vetiver, kapanışta var
Yorumlar (0)
Dsquared
HE WOOD DSQUARED POUR HOMME  ürününden yönlendirildiniz!
Dsquared -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.