KONSANTRE PARFÜM - LİLAS MAUVE

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün ÖzellikleriYVES ROCHER - LİLAS MAUVEYves Rocher, Nisan 2012'de sunulan yeni bir koleksiyonla baharı kutluyor. Parfümlerin ve ona eşlik eden parfümlü vücut bakım ürünlerinin koleksiyonu Un Matin au Jardin olarak adlandırılan seri içerisindeki model olan Lilas Mauve , mor bahar bahçelerinin güzel kokulu çiçeklerle dekore eden muhteşem lila çiçeklerine adamıştır. Parfüm, Firmenich-Annick tarafından yaratılmıştır.


YORUMLAR

1

 lilas (leylak) parfümüne hastayım.

öyle aman aman kalıcı değil ama harika kokuyor bence.

2

hani leylak ağacının yanından geçersinde hafif bir rüzgar eser o koku burnuna dolar, işte onu şişeleyip satmaya başlamışlar. nasıl güzel bir koku o öyle koklamaya doyamıyorsunuz. çok basit bir koku aslında ama güzel. ben kendim çok beğenmiş olsam da bu kokuyu parfümden hoşlanmayan ananeme hediye olarak aldım, o da çok beğendi ve hemen kullanmaya başladı. aranızda yaşlıca birine hediye almak isteyen varsa bu parfüme bir gözatsın derim.çiçek kokularını sevenlerin denemesi gereken bir koku. gerçekten de sıktığınız ilk anda buram buram leylak kokusuyla birlikte bahar, çiçek, böcek geliyor insanın aklına. 

4

 çok çok sevdiğim bir çiçektir leylak. bahçemizde vardı. bana çocukluğumu getirir gibi sıcak. bu dünyadan olamayacak kadar güzel bir kokudur. yves rocher de bunu şişelemiş. parfüm kullanamıyorum yine de kıyafetime saçıma 3-4 fıs sıkarım. gün içinde hafif kokar ve akşamına kokusu gider.

dün türkiye'de satılmadığını mağaza müdüründen öğrendiğim ürün. üzgünüm. yurtdışındaki akrabalara burdan selam olsun.

Yorumlar (2)
Yves Rocher
LİLAS MAUVE ürününden yönlendirildiniz!
Yves Rocher -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.