KONSANTRE PARFÜM - UDEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
xERJOFF - UDEN

 
 
İtalyan niş parfüm evi Xerjoff, pazarın üst segmentine hitap eden büyük oyuncular arasında yer alıyor. Kullanılan içeriklerin kalitesinden sunumlara kadar her detayı özenle seçen Xerjoff’un kurucusu ve kreatif direktörü Sergio Momo pazarı derinlemesine analiz edebilen, trendleri takip edip uygulamaya geçirmekte zaman kaybetmeyen biri.
 
Xerjoff çığır açan ya da uçlarda parfüm tasarlayan bir marka değil. Güvenli tasarımları pazardaki en kaliteli içeriklerle birleştirip üst düzey bir sunumla tüketiciye ulaştırmayı misyon edinmiş bir parfüm evi. Risk almaktan kaçınan duruşlarıyla ve yüksek fiyatlarıyla parfüm severler tarafından sıkça eleştirilen Xerjoff, önyargılardan arınıp zaman ayırılması gereken parfüm evlerinden biri. Özellikle Shooting Stars ve XJ17/17 Stone Label koleksiyonları markanın duruşunu en iyi yansıtan parfümleri barındırıyor. Uçup gidiyor diye tabir edilen notaları deyim yerindeyse formaldehite koyup doğal halleriyle uzun süre muhafaza edebilen en başarılı marka Xerjoff!
 
 
Shooting Stars koleksiyonunda yer alan Uden, erkek parfümü olarak pazarlansa da kadın kullanımına da oldukça uygun etkileyici bir parfüm. Greyfurt hâkimiyetinde turunçgillerle açılan Uden'in, sıradan diyebileceğim ancak kalite hissiyatı üst düzey bir başlangıcı var. Turunçgili duyunca hemen yazlık bir parfüm beklemeyin... Koyu ve yoğun hissiyatı olan, dört mevsim güvenle kullanılabilecek bir parfüm Uden.
 
 
 
 
 
Xerjoff, kısa süre içinde hissedilmez hale gelen notaları kalıcılık ve fark edilirlik yönünden en yüksek performansla kullanabilen markaların başında geliyor. Nio’da bergamotu, Fiero’da limonu, Kobe’de portakal çiçeğini uzun süre muhafaza eden Xerjoff, Uden’de de turunçgillerin ve romun saatler boyunca diri kalmasını başarabilmiş. Doğal halleri oldukça uçucu olan bu notaları, kaliteden ödün vermeden nasıl bu kadar uzun süre koruduklarını hala anlamasam da bu konuda Xerjoff’un üzerine çıkabilen parfüm evi yok desem yeridir.
 
Ortalara doğru rom ve turunçgillere, dumanlı bir vanilya ve derinlik katan kahve eşlik ediyor. Etkileyici olduğu kadar da konforlu bir parfüm haline dönüşüyor Uden. Moda dergilerinde “rahatlıktan ödün vermeden şıklık” benzeri başlıklar atarlar ya, tam olarak öyle…
 
 
 
Neredeyse denediğim tüm Xerjoff’lar zaman içinde büyük değişim göstermeyen tasarımlar. Yoğun konsantrasyonlarından kaynaklı bu durum, kullandığı parfümün gün içinde değişimini gözlemek isteyen parfüm severlerin hoşuna gitmese de performans arayan kullanıcılar için büyük nimet. Uden de gün boyu kullanıcısına eşlik eden, özgüven arttırıcı bir sıvı!
 
Turunçgil ağırlıklı niş parfümler genelde klasik İtalyan tarzı hafif parfümler olduğu için niş markalardan Uden’e benzer bir parfüm anımsayamasam da designer tayfadan Chanel - Allure Homme Edition Blanche ile Uden'in başlangıçları benzerlikler gösteriyor. Ortalardan sonra Allure Homme Edition Blanche limonlu turta şeklinde devam ederken Uden; rom, vanilya ve kahvenin uyumuyla yolculuğuna devam ediyor.
 
 
Xerjoff riskli tasarımlar barındırmayan bir marka. Dolayısıyla farklı olanı arayan, niş parfüm dediğin benzersiz olur diye düşünenleri sağ taraftaki “Sitede Ara” kutucuğuna alalım... Kullandığım parfümün kalitesi çok yüksek olmalı ve bunu da şık bir sunumla tamamlamalı diyenleri ise Xerjoff’un renkli dünyasında hoş bir gezinti bekliyor. Uden de yolculuğa başlamak için en uygun duraklardan biri.
Yorumlar (0)
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.