KONSANTRE PARFÜM - BONBON

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
249,99 TL
Ürün Özellikleri         VİKTOR & ROLF - BONBON

       Hem kadınsı hem de küçük bir kız çocuğu masumiyetini bir arada bulunduran eşsiz bir koku: Viktor Rolf SpiceBomb Bon Bon... İçerisinde bulunan mandalina, portakal ve şeftali aromasıyla meyve kokularını harmanlarken aynı zamanda karamel, kehribar ve yasemin çiçekleri ile de dişiliği vurguluyor. Sizde içinde çocuk gibi yaşayan kadınlardansanız size en uygun bayan parfümü kesinlikle Victor Rolf SpiceBomb Bon Bon... 

       Görünümü itibariyle sahip olduğu bu tasarımın yanı sıra içeriğinde yer alan muhteşem ve oldukça uyumlu bir şekilde harmanlanmış esanslar da aynı şekilde benzersiz bir koku olduğunu gözler önüne sermektedir.
Lüksün zarafeti ve zengin notaların ahengi yeni bir parfüm ile bir arada.Karşı koyulamaz şekerli bir his.


Yoğun esanslar rahatlatıcı bir karışım haline bürünüyor adeta.
Yoğun, şımartıcı bir koku
Tatlı, sıcak ve duyuları harekete geçiren içerik.Nerolı-Karemal-Vanilya üçlemesi

       Viktor & Rolf`un en yeni parfümü Bonbon.

      Koleksiyonlar boyunca işlenmiş olan fiyonk, bu kez de Bonbon`un şişesi olarak karşımıza çıkıyor. Bonbon, sıklıkla dokunsal zevk veren, coşku anını ateşleyen bir hazzı çağırıyor.

      Eşi benzeri olmayan Bonbon şişesi, ünlü Pochet du Courval`ın usta zanaatkarının elinde vücüt buldu. Teknik zorlukların üstesinden gelinerek, cam fiyonk katı ve çığır açan patent süreci sonucunda başarıyla son haline getirildi. Siluetine sadık kalınarak, fiyongun tasarımının kontürleri hassas bir degradasyon tekniği ile pembenin tonları ile gölgelendirildi. Mükemmelliğe yontulan bu çetin tasarım, ölçek ve hat geliştirme sürecinden itibaren aynı bir couture elbisenin yaratımında olduğu gibi hassasiyet ve zanaatkarlıkla yapıldı. 

      Profesyonel uzmanlık ve deneyim sayesinde döküm ve cam şişirmede denge sağlanarak oranlı ve dinamik fiyonk bir şişe elde edildi. Yenilikçi tekniklerle donanmış olan zanaatkarlar, şişenin boyun seviyesini kanatlardan ve kat yerlerinden hava üfleyerek yükselttiler. Bu karmaşık kalıbın her bir köşesinin eşit miktarda şişirildiğine ve merkezdeki düğümün teknik olarak mümkün olan en iyi şekilde hayat bulduğuna emin olundu. Bir yıllık çalışma sonucunda, zanaatkarlar bu olağandışı fiyonk şişenin hayata geçmesi ile imkansızın mümkün olduğunu kanıtlamış oldular.

Bonbon`un karamel notaları koku alma duyusunu tetiklerken, şeker ve yağ ise geleneksel bir bütünlük katıyor. Kokunun karamel notaları yenilikçi ve alışılmadık olduğu için beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşmak şaşırtıcı değil

Yorumlar (0)
Victor Rolf
BONBON ürününden yönlendirildiniz!
Victor Rolf -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.