KONSANTRE PARFÜM - SEDUCTİON DARK ORCHİD

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


           VİCTORİA′S SECRET - SEDUCTİON DARK ORCHİD

Baştan çıkaran gece yarısı orkidesini hissedin Duyuları baştan çıkarmak için tasarlanan Dark Orchid, tutkulu bir sıcaklıkla notalarını birleştirdi.

Gece yarısı orkidesi, erik ve öd ağacının karışımı bu kokuyu sıktığınız anda kendinizi karanlığın lüksüyle sarmalayacaksınız.

Vücuda uzak bir mesafeden gözlere gelmeyecek şekilde ihtiyaç duyulduğu kadar kadar püskürtülür.

Parfümler kumaşlarda değil ten sıcaklığında yaşadığından giysilere değil, tene sıkılması tavsiye edilir.

Ürün Detayları
Victoria's Secret Seduction Dark Orchid, "duyuları baştan çıkarmak için tasarlanmış" zengin, kışkırtıcı ve lüks bir koku.

Kompozisyon, siyah frenk üzümü kremi, kan portakalı, erik, ananas çiçeği, bergamot ve yuzu notaları ile açılır. Zengin ve koyu çiçek kalbinde yasemin, kırmızı zencefil orkide, koyu kırmızı callalilies, gece yarısı orkide ve vadi zambağı bulunur. Yumuşak ve sıcak kehribar ud, tonka, kehribar kristalleri, kaşmir ahşap ve kremsi misk oryantal anlaşmalarıyla birlikte tabandadır.

Bu parfümü seviyorum, yani SEVGİ AŞK SEVİYORUM. Genellikle parfüm için çok fazla para harcayacağım; Bence, daha iyi olmasa bile, iyi kokan çok daha ucuz vücut spreyleri olduğunda bunu yapmak saçma. Ama Victoria's Secret'ın altı aylık satışını yapıyordum ve bunun bir şişesi sadece 13 dolardı, bu yüzden "Ne oluyor" diye düşündüm. Görünüşe göre, şu anda en sevdiğim parfümlerden biri. Koku zengin ve karanlık, çok şehvetli. Çiçek ya da meyveli değil --- O saçmalıktan nefret ediyorum. Bu da sonsuza kadar sürer. Hala terleme ve günlük rutinime devam ettikten sonra öğleden sonra koklayabildiğimi hissediyorum. Küçük bir şişe parfüm için 52 $ sadece delilik olduğundan, satış veya tasfiye bulmanızı öneririm, ancak bunu satın almanızı kesinlikle tavsiye ederim.Yorumlar (1)
Victoria Secret
SEDUCTİON DARK ORCHİD ürününden yönlendirildiniz!
Victoria Secret -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.