VİCTORİA′S SECRET - BASİC INSTİNCT

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
120 TL
Ürün Özellikleri             VİCTORİA′S SECRET - BASİC INSTİNCT

     Bu parfümü Narciso Rodriguez'in ekşi tarafında sadece biraz daha sadık bir kopyası buluyorum. Narciso R., Basic Instict'ten üstün kılan küçük bir tatlılık ipucuna sahiptir. Uzun ömürlü ve köklüdür. Bazen, biri veya diğeri arasındaki farkı söyleyemedim, bu yüzden birini bir koluna diğerini diğer koluna püskürtmeye başladım ve karşılaştırdım. Narciso R. daha sofistike, daha eksiksiz ve uyumludur, bu yüzden birini veya diğerini satın almak istiyorsanız daha iyi bir seçimdir. Genel olarak, temel içgüdüsü neredeyse aynı kokuyu almanın daha ucuz yoludur.

     Normalde, veba gibi Victoria'nın Gizli kokularından kaçınırım. O estetiğe hiç yakınlığım yok. Ama bu koku yaptığım bir vintage parfüm alımında bir bonus olarak geldi ve .... Eh, itiraf etmeliyim ki, parfümlerin büyük ve cesur olduğu ve beyaz çiçeklerin üstündeyken, biraz itiraz ediyor. "Yüksek" parfümleri sevmiyorum ve sümbültebi sevmiyorum. Ama yine de bundan nefret etmiyorum. Bu, ilk spreyde çok fazla, ancak çabucak çığlık, şuruplu beyaz çiçeklenmeden tozdan meyveye ve misk'e kadar birçok aşamada dramatik bir yolculuğa başlar. Üç ya da dört saat içinde, en sevdiğim koku olmasa bile iyi bir parfüm olan SJP'nin Lovely'ini hatırlattı. Temel İçgüdü, her yinelemede farklı bir koku gibi görünüyor. Daha farklı aşamaları olan bir parfüm giydiğimi sanmıyorum. Küçük flakonu geçireceđimden emindim ... ţimdi sanýrým biraz süre tutabilirim. Tuhaf bir şekilde, koklamak istiyordum. Bu şekilde "kapma". (Her zaman çizilmiş olduğum alemli not olmalı.) Ama önce bir Q ucuna püskürterek ve cildime dokunarak uygulayacağımı garanti edebilirim. Bu, tek bir tam sprey için bile çok güçlü.

     Bu benim için biraz sürpriz oldu. Çok tozlu ve genç kalabalığa meyveli, sulu bir yeteneğe sahip olan diğer Victoria's Secret tekliflerinin çoğundan daha olgun ve sofistike bir havası var ... ama bu farklı. Muhtemelen tüm tozlardan dolayı zamansız bir kaliteye sahiptir. Paçuli burada güçlüdür, ancak not hakkında tereddüt edenler için rahatsız edici değildir. Erik ve beyaz çiçek notaları ile zahmetsizce dans eder, yatıştırıcı, karanlık, sofistike ve baştan çıkarıcı bir koku yaratmak için sadece doğru karışımdır. Çok iyi yapılmış ve bir utanç kesildi.

     Bu, Natori'ye benzer, ancak Natori'nin Temel İçgüdü'den yoksun köpüklü, efervesan (aldehidik) bir kaliteye sahip olması dışında. Bu kötü bir şey değil, sadece biraz farklılar.
Yorumlar (0)
Victoria Secret
BASİC INSTİNCT ürününden yönlendirildiniz!
Victoria Secret -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.