KONSANTRE PARFÜM - VİOLET BLONDE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


         TOM FORD - VİOLET BLONDE

      Esans: OryantalEn değerli notalarla kadınsılığın vücut bulmuş hali. Tom Ford lüksünü ve farklılığını teninizde taşıyın. Çarpıcı, baştan çıkarıcı. Ne istediğini bilen, güçlü kadınları tanımlayan koku Tom Ford kadınının en zarif yansımasını oluşturuyor.

      Üst notalar, Güney Fransa ve Kuzey İtalya’nın tarihi ve toprağı ile samimi bir şekilde bağlantı kuran Menekşe Yaprağı içeriği,yeşil limon ilk etkisi yaratmak için İtalyan Mandalinası ve Baie Gülü ile desteklenmiştir. Menekşe Yaprağının açık, parlak karakteri, çiçeksi narinlik ve çok ayrıntılı etkiye sahiptir.

     Orta notalar, parfüm tasarımcıları için bir diğer çok özel ve değerli esans orris, Grey Vetiver’in kalbinde sıcak ve lüks bir rahatlık hissi yaratıyor. Hindistancevizi ve yenibaharın, baharatsı notalarının eklenmesi ile temel vetiver karakteri güçlendiriliyor. Bu notalar parfümün temiz ve sofistike ruhuna sürpriz bir enerji katıyor.

     Alt notalar, Benzoin, Sedirağacı Orpur ve Haitian Vetiveri içeren yumuşak odunsu karışım, bu şık kalbi, cildi ısıtan yumuşaklığa sarıyor. Misk ve yumuşak süet duyusal yapıyı açığa çıkartıyor ve derinlere kadar işliyor. Bu görkemli ve yumuşak baz, parfüm sıkıldığında menekşe susam ilişkisini derinleştiriyor ve yayıyor.


Yorumlar (1)
Tom Ford
VİOLET BLONDE ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.