KONSANTRE PARFÜM - TUSCAN LEATHER

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Tom Ford - Tuscan Leather

Ürün Detayları

- Kadın ve erkekler için meşin bir koku

- Güçlü, tatlı, dumansı, gizemli ve karizmatik

- Üst notalarda safran, ahududu ve kekik

- Orta notalarda buhur ve yasemin

- Alt notalarda deri, süet, kehribar ve odunsu ahenkler

- 2007'de satışa sunulmuştur

- Gece veya daha soğuk mevsimlerde kullanmak için uygundur

Bazı gruplar vardır, yapılmayanı yapar ve yıllar sonra taklit edilmeye başlanır. Kimi taklitler tat verse de ilk olanı dinlemek her zaman daha keyifli olur. Tuscan Leather da modern deri artı süet kullanımının Pink Floyd'u.

Frambuazlı deri. Bu kokuyu anlatacak en iyi iki kelime... Ancak ilginçtir, ki Tuscan Leather’ın her kullanımında frambuaz hissedilmiyor. Tende ve kağıtta çok farklı duran parfümlerden. Kağıtta meyve desteği açıkça belli olurken tende zaman zaman sadece lüks bir deri kokusu olarak kalıyor koku.

Açılıştan, ortalardan ya da drydown’dan ayrı ayrı bahsetmeye gerek yok çünkü gayet lineer ilerleyen bir tema kokusu Tuscan Leather. Sadece garip bir şekilde (tersi beklenirken) frambuaz sonlara doğru açılıştan çok daha rahat hissediliyor. Zaman zaman da kokunun karakterini oluşturan safran devreye girerek ortamı yumuşatıyor. Açıkcası her gün kullanılabilecek bir koku değil. Alışılmışın çok dışında bir havası olduğu için hem kullanıcı hem de kıyafet seçen tayfadan. “Burası parfüm kokuyor” dan ziyade “burada ilginç bir koku var” tarzında tepkiler toplayan, kimsenin parfüm kokusu olduğunu konduramadığı cesur bir karışım. TL’nin kalıcılığı çok çok iyiyken fark edilirliği ilk 1-2 saatten sonra ciddi oranda düşüyor ve tene yakın kalıyor.
 
 
 

 

 

Yorumlar (0)
Tom Ford
TUSCAN LEATHER ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.