KONSANTRE PARFÜM - ARABESQUE

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

THE MERCHANT OF VENICE | ARABESQUE 


 
Bunlardan bir tanesi bugünkü konuğum. The Merchant of Venice'in ' Murano Exculisive ' serisinden popüler, görkemli ve kışkırtıcı bir formül olan Arabesque, bulabileceğiniz en kaliteli, zengin ve derinlikli 'tatlı-baharatlı tütün' yorumu diyebilirim.

Fragrantica'da odunsu-oryantal şeklinde tanımlanan parfüm, geneline yedirilmiş puro tütününü harika bir kalite ile sunuyor.

Parfümün açılışı ve üst notalar boyunca sıcak, tatlımsı ve keskin baharatlara (tarçın, zencefil) sarılan tütün akorunun güçlü ve dominant kimliğini doyasıya kokluyorsunuz. Üst notalarında ele avuca sığmayan Arabesque adından söz ettiren, etkileyici ve cezbedici bir tütün aurası yaratıyor.

Orta notalarda parfüme katılan vanilic tonka fasulyesinin dolgun tatlılığı parfümün dominant kimliğini biraz olsun dinginliyor. Sonrasında eklenen aromatik sedir ile birlikte tatlılık iyice tavan yapıyor.

Ancak bu basit ve alışılagelmiş bir tatlılık değil. Arabesque size kendi tarzının en iyi örneği olduğunu haykırırcasına buram buram kalite ve derinlik yaratıyor.

Orta kısımlar parfümün sadece en tatlı kısmı değil, ayrıca en zengin tarafı. Puro tütünü, tarçın, zencefil, tonka ve sedir ile birlikte enfes bir ziyafet yaratıyor Arabesque. Bu noktada parfümün zencefilli-tarçınlı-vanilyalı puro gibi koktuğunu söylemem gerek. Eğer siz de benim gibi puro aşığı iseniz Arabesque ruhunuzu besleyecek parfümdür.

Dip notalarda fazla bir değişim göstermeyen parfüm orta notalardaki aromatik puro havasını koruyor. 

Eşi ve benzeri olmayan bir parfüm diyemem onun için ama günümüz trendini oldukça iyi ve kaliteli bir şekilde sunan Arabesque'i ben çok sevdim. Kalıcılığı ve farkedilebilirligi gayet başarılı. Özellikle bahar ve kış aylarında ortamlarda adından epey söz ettirecek bir parfüm. 


Başlangıç Notası: Pipo Tütünü, Zencefil, Erik
Kalp Notası: Tarçın, Tonka Fasulyesi, Sedir
Bitiş Notası: Benzoin Reçinesi, Misk, Vetiv
er

Parfum de extraıt yoğunluğu formatında normal bır edt parfumden 4 kat yoğun ve kalıcıdır, Türkiye'de bir ilk 85 tl kargo dahıl kapıda ödeme.
Yorumlar (3)
Merchant Of Venice
ARABESQUE ürününden yönlendirildiniz!
Merchant Of Venice -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.