KONSANTRE PARFÜM - BOUDICCA WODE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


THE BEAUTİFUL MİND SERİES - BOUDICCA WODE

Wode baharat ve yeşil kişniş, kakule, adaçayı ve ardıç meyveleri ile açılır. Temiz toprak ve çiçek ve okyanus bir ipucu var ve afyon anlaşması acı, huzursuz ve umutsuzca çekici olana kadar hepsi oldukça canlı ve hoş görünüyor. Ormanda bir yürüyüş, gölgelerden sana bakan birkaç parlak sarı gözle ilkel bir ormanda bir yürüyüşe çıkar. Reçinelerin ve hayvansal notaların karanlık ve eterik bir girdabı, kehribar, deri ve misklerin bir kalbinin etrafında dans eder - ve tatlı narkotik sümbülten yumuşak bir fısıltı ile yumuşatılmış ham ve evcilleştirilmemiş bir şeyin ilginç bir akıntısı vardır. Genel izlenim ağır değil - ama şiddetli ve temiz bir fırtınadan sonra manzara gibi havadar ve temeldir. Iconoclast parfümeri Geza Schoen (Escentric Molecules şöhretinden) ilhamını ham afyon kokusundan aldı. Bize ıslak taşı hatırlatıyor ve yağmurun yeryüzündeki gizemli kokuları açma şekli. Gök gürültüsü gökyüzünde süzülürken Stonehenge'in etrafında dans ettiğinizi düşünün. İlham eskidir, ancak kokunun kendisi çok modern-alışılmadık, ilgi çekici ve hem erkekler hem de kadınlar için giymeyi kolaylaştıracak kadar incedir. Uygun şekilde bağımlılık yapıcı.

Wode Parfüm Notaları
Ardıç, kakule, pembe biber, karabiber, küçük hindistan cevizi, adaçayı, kişniş tohumu, yasemin, gül, sümbülteber, angelica kökü, Afyon anlaşması, safran, tonka fasulyesi, styrax, kehribar, treemoss, misk, deri, sandal ağacı, sarışın tütün

Cinsiyet: Unisex


Güzel Zihin Serisi tarafından Boudicca Wode kadınlar ve erkekler için Odunsu bir koku. Boudicca Wode 2014 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Geza Schoen.Yorumlar (0)
The Beautiful Mind Series
BOUDICCA WODE ürününden yönlendirildiniz!
The Beautiful Mind Series -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.