THAMEEN - REGENT LEATHER

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
150,00 TL
Ürün Özellikleri             THAMEEN - REGENT LEATHER


Geleneksel olarak, Thameen her kokumuzun ilham kaynağı olarak nadir bir taş seçer. Sadece bu koku için dünyanın en iyi elması olarak kabul edilen şeyi seçtik - Regent Diamond. 300 yıldan daha eski olan Regent Diamond, 141 karat, yastık kesim ve rengi 'ilk sudan', yani mükemmel beyaz ve neredeyse kusursuz.


KOKU

Koku, lüks vanilya ve keskin limonun cesur yan yana getirilmesiyle açılan lüks ve ayrıcalık yayıyor. Kalbinde, parfümcü, kullanıcıyı saran bir zanaatkarlık kozası olan Rolls Royce'un iç mekanını anımsatan dikkat çekici bir deri kokusu yarattı. Ton, ince safran ve derin reçineli labdanum dahil olmak üzere baharatlar ve reçineler tarafından desteklenen güç ve güçlü irade konuşuyor. Taban parlak, zarif ve zamansız gurjum, sedir ve paçuli parfümlü bir patine. Regent Leather hipnotiktir ve Rolls Royce tarzında, "en iyi malzemelerin kuruması boyunca dönmesini sağlayarak" tasarlandı ", böylece yolculuk hem şaşırtıcı hem de tanıdık geliyor.

Bu yüzey, doku ve yüzey kokusudur; safran yalın altın deri efektleri, beklenmedik narenciye kıvılcımları ve mırıldanan vanilya cilalarının lüks ve yumuşak bir bileşimi. Regent Leather, Rolls Royce Tutkunları Kulübü ile bir işbirliğidir ve ısmarlama iç mekanlara, sürüş eldivenlerine ve görkemli otomobil derisinin zor kokusuna hoş koku verir. Kokunun kalbindeki sarnıç, ince olsa da, bu cildin iç kısmının yaratılması için hayati önem taşır ve saf bir cildin ve baharatlı ısıyı önermek için safranın kremsiliğini ortadan kaldırır. Kozalanma duygusu var; dumanlı gurjum, sedir ve dikenli paçuli'nin daha sonraki cesur temel notları koltuklarda motorun büyümesini ve güneş ışığını gösteriyor.
Regent Deri Parfüm Notları

Vanilya, limon, safran, labdanum, gurjum, sedir, paçuli
Yorumlar (0)
THAMEEN
REGENT LEATHER ürününden yönlendirildiniz!
THAMEEN -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.