SOSPİRO ENSEMBLE 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
150,00 TL
Ürün Özellikleri
              SOSPİRO ENSEMBLE 

"Kutsal bir ilahi, tutkulu bir melodi" 

Bu Eros için bir öneme sahiptir. Ortaya çıkaran ve gizleyen bir peçe. 
Bu kutsal ilahi, tutkulu bir melodi. 

Limonun acılığını gizleyen İspanyol Mandarin'i baştan çıkarıcı bir şekilde birleştiren Calabria'nın Bergamot'unu koklayın. Gününüzü pembe biberli bir çizgi ile yudumlayın. Veracruz'dan Tütün ve Meksikalı Vanilya'nın keyfini çıkaran Kuzey Avustralya Sandal Ağacını kucaklayın. Musk'a yumuşak dokunuştan vazgeçin.

İçindekiler: 
Calabria Bergamot, İspanyol Mandarin, Amalfi Limon, 

Pembe Biber, Sandalağacı, Tütün, Meksika Vanilyası, Misk

Topluluk Eros'a bir övgüdür. Ortaya çıkan ve gizleyen bir örtüdür. Bu kutsal bir ilahi, tutkulu bir melodi. Limonun acılığıyla gizlenmiş İspanyol Mandarin ile baştan çıkarıcı bir şekilde birleşerek Calabria'dan Bergamot'u koklayın. Gününüzü pembe biberle süsleyin. Veracruz'dan Tütün ve Meksika Vanilyasının tadını çıkararak Kuzey Avustralya Sandal Ağacı'nı kucaklayın. Kendinizi Musk'ın nazik dokunuşuna bırakın.

Oryantal
Üst notalarda calabrian bergamot, mandalina ve amalfi limon; orta notalar pembe biber, sandal ağacı ve tütündür; temel notlar tütün, meksika vanilya ve misktir.

Sospiro koku koleksiyonu Xerjoff parfüm evi ile işbirliği içinde sunulmaktadır. Her yerde rakipsiz, en yüksek kalitede ustalık yaratan parfüm kreasyonları. En iyi hammaddeler parfümerin temelini oluşturur ve ona en iyi parfüm yaratımlarını gerçekleştirme fırsatı sunar.

Özel parfümlere olan sevgi sadece istisnai kokularda değil, aynı zamanda masif altın metal kapaklı taç ile zarif bir şekilde yaratılan flaconlarda da görülür.
Yorumlar (0)
Sospiro
ENSEMBLE  ürününden yönlendirildiniz!
Sospiro -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.