SALVATORE FERRAGAMO SİGNORİNA MİSTERİOSA

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri
         SALVATORE FERRAGAMO SİGNORİNA MİSTERİOSA

        Signorina Misteriosa şık genç bir kızın gizemli tarafını kutluyor. Bilinmezlik onun sembolü, gizem onun özüdür. En şık kadınların bile sakladıkları gizli yanları, ruhunda saklı kalan asi hissettiğinde sığındığı özel bir alan vardır. Sırların, cazibenin ve arzuların olduğu bu yerde, karanlık ruhunu sadece oynamayı sevdiği insanlara gösterir. Bu oyunda başkalarının bilmediği kuralları belirleyen kişi o’dur. Neroli tarafından parlayan, beklenmedik, neşeli ve aynı zamanda vahşi böğürtlenin kokusu ile üst nota oluşur. Beyaz çiçeklerin bağımlılık yaratan etkisi, portakal çiçeği ve sümbülteberin şık ipeksi nüansı ile orta nota şekillenir. Paçulinin zarif dokunuşunun yanında karşı konulmaz siyah vanilya mousse’un sıcaklığıyla alt nota ortaya çıkar.

        Signorina Misteriosa, güçlü bir gourmand çekirdekli siyah tonların yenilikçi bir koku alma yorumudur ve her kızın sakladığı sırları ortaya çıkarır. Parlayan neroli tarafından ışınlanan yabani böğürtlenin beklenmedik ve eğlenceli kokusu, daha sonra portakal çiçeği ve sümbülteğin duyusal ve baştan çıkarıcı bir kalbine yol açan ayırt edici bir açıklık yaratır. Karşı konulmaz tatlı siyah vanilyalı köpük anlaşması kurumayı işaret ederken, paçuli bu oryantal / meyveli kokuya zarif ve şık bir dokunuş katıyor.
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, çevrimiçi satın alın ve Bengaluru havaalanı mağazalarında Salvatore Ferragamo ürününüzü toplayın. Havaalanı mağazalarında, çok çeşitli Signorina Misteriosa ürünlerinin yanı sıra güzellik, yiyecek ve likör ile ilgili diğer ürünler bulacaksınız.


Yorumlar (0)
Salvatore Ferragamo
SİGNORİNA MİSTERİOSA ürününden yönlendirildiniz!
Salvatore Ferragamo -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.