KONSANTRE PARFÜM - FUNNY ! 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri            MOSCHİNO - FUNNY


          Moschino Funny!  Moschino tarafından sunulan, özgür, yenilikçi, ve genç bayanlara özel tasarlanan bu muhteşem koku 2007 sonunda başlatıldı. Genç kızlar için çiçek ve meyveli , zinde bir koku. Kompozisyon kırmızı frenk üzümü, baharatlı turuncu ve pembe biber ile açılır. Yeşil çay, yasemin şakayık ve menekşe ile yerleşir. Sedir, amber ve misk ile birleşerek, genç, enerjik ve asla tesadüf olmayan cazibesini tamamlar.

         Neşeli bir moda ve kahkaha ile hayatın her türlü aksamasına karşı gelin. Her zaman eğlenceli olan şeyleri arayın ve hiçbir şey için kendinizi üzmeyin. Moshino Funny ile ruh halinizi en yükseğe çıkartın." sloganı ile genç kadınlar için tasarlanan Moschino Funny 2007 yılında piyasaya sürülmüştür. Çiçeksi meyveli kokular sınıfında yer almaktadır. Parfümün Notaları Moschino Funny üst notalarında pembe biber, kurt üzümü ve acı portakal bulunmaktadır. Orta notalarında şakayık, menekşe, yeşil çay ve yasemin yer almaktadır. Alt notalarında ise amber, meşe likeni, sedir ve misk bulunmaktadı

         Dünyaca ünlü moda markası olan Moschino modadan sonra parfüm Dünyasına da adım attı. Kadınlara neşe ve ferahlık getirmeyi hedefleyen Moschino Funny sıktığınız anda kıpır kıpır hissetmenizi sağlıcak. İçerisinde bulunan limon, greyfurt, kırmızı frenk üzümü, müge, papirüs, çay gülü, misk ve sedir ile şık bir buluşma yapılmış. Bütün bayanlara ulaşması hedeflenen bu parfüm çok uygun fiyatla sahip olmanız sağlanmış.

Yorumlar (0)
Moschino
FUNNY !  ürününden yönlendirildiniz!
Moschino -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.