MONTALE - CRYSTAL FLOWERS

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri


              MONTALE CRYSTAL FLOWERS


Parfüm Montale Crystal Flowers'ın koku giderici piramidi ile tanışma zamanı geldi. Çok az miktarda not içermesine rağmen, aroma çok yönlü ve derindir. Hafif ve aynı zamanda sert, taze, hatta hafif sulu, aynı zamanda tatlı ve hafif durgun. Bu nedenle, 2007 yılında Montale Crystal Flowers'ı oluşturan Pierre Montal, şu malzemeleri kullandı:

  • ilk notalar: vadi ve kehribar rengi zambak;
  • kalp notları: mandalina;
  • temel notalar gül ve misklerdir.

İlginç bir şekilde, bu özlerin her bir kişi için açıklanma sırası bireyseldir. Birisi ilk tarlada bir gül duyar ve sonra da vadi zambağı ve mandalinaya dalar. Diğerleri ilk önce taze ve sulu notaları not eder ve ancak o zaman parfümün gerçek kırmızı gül kokusunu almaya başladığını keşfederler.

TAZE NOTLAR

Montale Crystal Flowers kokusunun tanımı, birçok kız ilk sesli notalarının narenciye olduğunu söyleyerek başlar. Parfümü havaya püskürttükten sonra, mandalina aromasının giysili olduğu tatlı bir sis yükselir. Tatlılığı, vadideki zambak ya da zambak kokusunu vurgulamaktadır - tüm kompozisyonun çok ince, ince fakat tanımlayıcı bir karakteri. Bu aromatik akorlar amber olmasa bile yarım saat sonra buharlaşacaktır. Montal'ın tüm hilesi budur - birçok parfümleyicinin veritabanında kullandığı element, başlangıç ​​notuna geçti. Bu nedenle, meyve-beyaz-çiçek karışımı, doğuya ait notalarla baharatlanmış gibi olur. Sıcaklık, rahatlık ve rahatlama hissi yaratır.

Yorumlar (0)
Montale
CRYSTAL FLOWERS ürününden yönlendirildiniz!
Montale -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.