KONSANTRE PARFÜM - AFRİCAN LEATHER

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Memo African Leather
Sıcak baharatlarla desteklenmiş müthiş bir deri yorumuna hoşgeldiniz 
 
İtalyan Memo markası özellikle leather serisi ile biz parfüm severlerin ilgisini hemen çekmeyi başarmış oldukça başarılı ve kaliteli işlere atan bir parfümevi 
 
 
Parfümün tanımı Sıcak Baharatlı oriental deri 
 
 
Orta notalara geçildiğinde kakule kendini da fazla belli ediyor her daim hakim kokuya .Onu evcilleştirmeye ve yumuşatmaya çalışmış sardunya vetiver kullanımı ile biraz traşlanmış ve freşlenmiş oldukça yeşilimsi bir hal almış. Ve Bundada hayli başarılı olmuş. safran ile iyi harmanlanmış bir deri burnuma geliyor deri ile safran uyumu bence her parfümde çok iyi sonuçlar veriyor. Deri kullanımı kesinlikle hayvansı değil son derece beğendiğim tarzda yapılmış. Nasılki gül ve oud son zamanların ayrılmaz kardeşleriyse bence deri ve safranda aynı güzelliği bize yaşatıyor. Paçuli olmazsa olmazdı bu kombinasyonda ama paçuli burda topraksıdan çok ahşabımsı bir koku olarak çıkıyor karşımıza çok güzel dengeliyor parfümü. Sonlara doğru ortaya çıkan Oud ise parfümü gayet güzel tamamlamış. 
 
Kısaca parfümü özetleyecek olursak adındaki African Leather a ve parfüm şişesinin üstündeki leopar resmine bakıpta sakın ama sakın kirli zor bir deri parfümü ile karşılaşacağınızı sanmayaın. Gayet başarılı ve sofistike bir çalışma olmuş kaliteli ve lüks kokuyor bir zenginlik hissiyatı var parfümde. 
 
Parfüm oldukça güzel ve her kesimin sevebileceği tarzda zor bir yanı hemen hemn yok oldukça rafine işlenmiş. Geçişleri ve yaşattığı duygular güzel. Özellike şunu elirteyim uzn kullanımlarda sıkıcı olabilecek bir yapısı yok. Son zamanların modası tatlılık hemen hemen hiç yok. Oldukça keskin ve güçlü bir yapısı var. 
 
 
 
Yaş aralığı olarak bence 30 yaş ve üzeri kullanıma daha uygun ama bu yaşın altındaki parfümseverlerinde kullanması durumunda çokta fazla sırıtmayacak bir parfüm. Her ne kadar unisex olarak geçsede kesinlikle bir beyefendi parfümü. 
 
Kalıcılık 12 saate yakın farkedilirlik ise 3 saatin sonunda kademeli olarak inişe geçen ve 6 saat sonunda tende usul usul kokan bir parfüm. Yani performansı gayet yerinde. 
 
Fiyat olarak ülkemizde 1300-1600 arasında Harvey ve Beymen gibi lüks mağazaların parfüm reyonlarında bulabilirsiniz. Yurtdışı fiyatı 190 euro 
Yorumlar (1)
Memo Parfum
AFRİCAN LEATHER ürününden yönlendirildiniz!
Memo Parfum -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.