KONSANTRE PARFÜM - LA NUİT TRESOR

Konsantre Parfüm

(9)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Lancome La nuit tresor
URUN DETAYLARI
 
Ürün Detayları
 
- Romantik kadınlar için tatlı bir koku
 
- Boğazında siyah bir gül bulunan uzun, siyah şişede sunulmuştur
 
- Canlandırıcı, tazeleyici, göz alıcı ve şık
 
Parfum un kullanıcı yorumu
 
Araştırdım, bu parfüm La Vie Est Belle'den daha az şekerli bulunmuş. Belki orkide ve tütsü etkisiyle şeker etkisi azalmış olabilir ama bence hala gayet şekerli. Vallahi parfüm fena aklımı çeldi. La Vie'mi tez zamanda bitirmek ve bundan almak istiyorum. Oyy bebekim Notaları: Açılış: Armut Orta Notalar: Gül ve orkide Baz Notalar: Paçuli, pralin, papirüs, liçi, tütsü. En yoğun nota pralin tabii. Ben koku açıldıkça orkide ve gül kokusunu açıkça aldım. Ve bence pralinle karışımları gayet güzel olmuş. Son notalardaki tütsüyü yine pralin etkisiyle karışık aldım ve bence tütsü de parfüme süper yakışmış. Açıkçası pralin parfümün her evresine hakim, diğerleri onun yanında figüran. Ancak figüranlar, baş rolle uyumlu.
 
Koku son derece kadınsı bence, hiç bir maskülen yanı yok. Ben bu kokuyla aşırı lüks hissini yaşayamam ama neyi yaşarım biliyor musunuz? Kendine güven duygusunun Everest Tepesi'ne ulaşmış halini yaşarım.
 
Bu çok açık. Koku Frag.'da oryantal-vanilya sınıfına sokulmuş ama hangi vanilya Allasen? İçinde vanilya yok, koku olsa olsa içeriğindeki orkide ve gül sebebiyle oryantal-floral olur.
 
 La Vie Est Belle seviyorsanız, bu onun daha geliştirilmiş, daha kaliteli hali deyip bundan alabilirsiniz.
 
Parfüm mafya gibidir; bir kez girildi mi çıkışı yoktur
 
Testerını sıktım bileğime bugün yok yok alabilirim bu parfümü ben .öyle iç bayıcı değil tamam şekerli ama mide bulandirmıyor çiçeksi notalarda ,tütsüde hissediliyor.klasik tresor çok çok güzel onuda çok beğenirim. bu parfümün adı farklı bişey olmalıydı bence çünkü klasik tresor ile hiçbir benzerliği yok
Yorumlar (9)
Lancome
LA NUİT TRESOR ürününden yönlendirildiniz!
Lancome -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.