KONSANTRE PARFÜM - CLİMAT

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


                        LANCOME - CLİMAT     Climat Parfüm, Lancome tarafından üretilen Climat, ilk kez 1967'de piyasaya sürülen kadınlar için taze, tozlu bir koku. Bu parfüm, bergamot, nergis, yasemin, gül, şeftali, menekşe ve vadi zambakını içeren açılışta narenciye tatlı notaları ile doludur. Çiçek tonu kalpte sümbülteber, biberiye ve aldehitler ile devam eder. Koku, sandal ağacı, tonka fasulyesi, bambu, misk, misk, vetiver ve kehribardan oluşan odunsu bir tabana yerleşir.

     Lancome by Lancome, ortaya çıkarılan lüks sevenler için yaratılan bir aldehit ve çiçeksi kadınsı bir koku. Lancom Klima'nun bileşimi, klasikleri doğal, büyüleyici ve zarif olan her şeyde seçen bir kadın için yaratılmıştır.

     Lancome Climat'ın bileşimi yasemin, vadi zambak, şeftali, bergamot, nergis, menekşeler ve güllerin kokularıyla başlar. Harika buket, sümbülteber, biberiye ve aldehitler notalarının derin kadınsı kalbinde devam eder. Karakteristik Climat toz izi, misk, sandal ağacı, ince fasulye, kehribar, bambu, sansar ve vetiver'den dokunmuştur. Bu versiyon tuvalet suyu konsantrasyonunda sunulmaktadır. Ayrıca Climat Lancome parfümünü mağazamızda satın alabilirsiniz.

     Lancome Climat'ın aroması 1967'de kuruldu.

     Climat by Lancome Perfume for Women, uzun süreli bir koku için en iyi malzemelerle yapılmış sofistike, ancak baştan çıkarıcı bir koku.

Özellikleri. Parfüm Notları - Floral Aldedydes, Köpüklü Aldehitler ve Yumuşak Çiçekler. Koku ailesi - çiçek. Önerilen Kullanım - Her Durumda. Cinsiyet: Kadın.
Yorumlar (0)
Lancome
CLİMAT ürününden yönlendirildiniz!
Lancome -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.