KONSANTRE PARFÜM - KOKORICO

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Jean paul gaultier kokorico

Kullanıcı yorumları

uzun zamandır kokladığım en iyi erkek parfümlerinden biri diyebilirim. reklamını izleyince burnumda çağrıştırdığı şeylere çok benzer bir koku çıkması da ayrıca hoş oldu. nedendir bilinmez ben eşimin bileğine ilk sıktığımız andan evde beş saat sonrasına kadar incir yaprağını, kakaoyu filan geçip direk misler gibi sedir ağacı ve tanımlayamadığım otumsu, odunumsu bir başka koku aldım. umarım herkesin hoşuna gitmez de dolmuşta, otobüste filan 'hmmmm, evet ya erkek dediğin böyle kokar' filan demek zorunda kalmam.

- ik başlarda çok garip bir kokusu olduğunu düşüyorsunuz. zamanla o garip gelen kokunun, sıradışılığından kaynaklandığını görüyorsunuz. çok değişik ve gerçekten etkili bir parfüm. sadece parfüm olarak düşünmemek gerekir zira duş jeli süperdir. kokunun etkisini arttıracaktır. parfüm ise kalıcılık konusunda başarılı. son dönemde öne çıkan güzel bir jean paul gaultier kokusu.


alt notasını, kenarını filan bilmem. üst nota ne onu da bilmem. parfümde nota onu da bilmem. sanırım an/zaman gibi bir şey. neyse.
vücuda/tene oturduktan sonra güzel his veren parfüm.
son 3 senedir parfüm kullanmıyordum. pek taraftarı da değilim gerçi. yıllardır calvin klein intense euphoriakullanmış biri olarak, dur bakalım dedirtti ve bir şişe aldım bundan.

- benziyorlar zaten, ama hala ikisi arasında net bir kararım yok. ikisi de bulunmalı sanırım.
he bu arada, kokorico da ingilizce ü ürü ü demekmiş.
 

Yorumlar (0)
JP Gaultier
J.P.G KOKORICO ürününden yönlendirildiniz!
JP Gaultier -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.