HUGO BOSS - BOSS FEMME

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri            HUGO BOSS - BOSS FEMME

       Kadınlar bakımlarını çok fazla önemserler. Bu bakımın yanında her zaman güzel kokular da yerini alır. Hugo Boss Femme EDP Bayan Parfüm 75ml tam da aradığınız olabilir. 75 ml hacmiyle oldukça kullanışlı ve taşınması kolaydır. Her kadının çantasında kolaylıkla bulundurabileceği bir ürün olup bütün erkeklerin gözlerini üstünüze çekebilecek mandalina, stephanotis çiçeği, hint ağacı, misk harmanıyla karşımıza çıkmaktadır. Silindirik şekli ile bütünüyle cam olan ürün oval hatlarıyla oldukça şık ve zarif bir tasarımla gözler önüne serilmiştir. Ayrıca kendinizi bulutların üstüne çıkarıp mutlu ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz etkili yumuşak kokusuyla sizleri ve etrafınızdaki erkekleri cezbetmekte onun için pek de zor bir iş olmayacaktır. Kendinize bir küçük hediye verin.

  • Kadına adanmış bir övgüdürPatron olan kadının, bütün romantik ve neşeli halleri üzerindedir.
  • O bir hayalperest, o erkekler tarafından hayal gibikadınlığın çok özüdür.
  • Parfüm frezya bir dokunuşu ile mandalina ve siyah frenk üzümü oluşan meyveli açılışı ilerahat parlak ve neşeli halini yansıtır.. 
  • Çiçek kalp nazik ve bembeyaz çiçeklerde oluşan bir 'gelin buketi', Madagaskar yasemini gibi güzel ve gül kokularından oluşmaktadır..
  • Kayısı ve limon ağacı uyumu içinde misk notaları kapanır..
Yorumlar (0)
Hugo Boss
BOSS FEMME ürününden yönlendirildiniz!
Hugo Boss -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.