KONSANTRE PARFÜM - ELIXIR DE MERVELES

Konsantre Parfüm

(4)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
  • Hermes elixir de merveles

     
 Kullanıcı yorumları
 
kesinlikle karakterli bir parfüm. koklayınca iki dakikalığına başka yerlere gidiyor insan.
Hani bazen yanınızdan biri geçer gider kokusuna aşık olur bakakalırsınız ardından yada asansöre siner kokusu sizden önce inenin,mekândan ayrılmış olsa da kokusuyla izini bırakır geride. İşte bu parfüm o! Tam bir koridor kokusu. Eğer farkedilmek ve iz bırakmaksa amacınız bu parfüm tam da bunu vaadediyor. Fazlasıyla feminen, aşırı kalıcı ve yoğun. Bir fıs bütün gün yeter en esmer kişiye bile. Fiyatı çok uçuk olmasa depolardım, hoş o zaman da iyice ayağa düşer güzelliğini yitirirdi belki. Öyle heryerde rastlayamıyorsunuz zaten bu parfüme,ağırdan satıyor kendini. Kullananı da az ve öz. Sahne parfümü olarak kullanan epey sanatçı var yalnız. Kalıcılığını ve etki alanını siz düşünün artık!
 
'muhteşem parfüm nedir, nasıl olur?' sorusunun cevabı.
 
oryantal fujer sınıfına dahil imiş kendisi. yani hem odunsu ve sıcak baharat notaları (oryantal), hem de aromatik otları (fujer) içeren bir parfüm. bu melez genellikle erkek parfümlerinde kullanılıyor aslında, bir de unisex kokularda görmek mümkün; kadınlar için oryantal fujeri mumla ararsınız. ararken de böyle elixir des merveilles ile karşılaşır, çarpılır kalırsınız. gerçi bunu da kadın parfümü filan demeyip kullanan nice erkek var zaten, çakallar. neyse.
 
şimdi bu parfümün içinde vanilya şekeri (doğrudan vanilya değil, vanilya şekeri) ve karamel var. okurken insanın burnuna gelen koku kesinlikle tatlı bir koku ama değil. hatta bence tuzlu. şişesine ve rengine çok uygun bir şekilde portakal ve reçine kokusu baskın. tatlı bir şeyleri de çağrıştırıyor ama uzaktan.
 
çok değişik bir koku, benim bugüne kadar kokladığım hiçbir parfüme benzemiyor.
 
Portakal,reçine ve Hermes-orjinalin aynısı.Çok klas güzel bir parfüm.Bu sezon için ideal.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (4)
Hermes
ELIXIR DE MERVELES ürününden yönlendirildiniz!
Hermes -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.