KONSANTRE PARFÜM - SAMSARA

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Guerlian Samsara 
 
 
bağımlılık yapan parfümdür. eğer samsara kullanmışsanız bilin ki bir daha hafif, unisex, doğal bir koku kullanamazsınız. genç kızlığı sona erdirip kadınlığa adım atmak gibidir: dönüşü yoktur. bir daha hiç bir parfüm onun verdiği duyguları veremez.

1989 yılında piyasaya sürülen guerlain parfümü. parfümün yaratıcısı jean paul guerlain, şişenin tasarımcısı robert granai'dir. odunsu- floral / oryantal kokular sınıfındandır. üst notaları yasemin ve ylang ylang, orta ve alt notaları yasemin , sandal ağacı, nergis, iris ve vanilya'dan oluşur. şahsi kanaatim chanel no 5 den bile daha dişi bir koku olduğu yönündedir, kullananların hep orta yaş ve üstü olduğu gözlemimdir, orta yaş ve üstü nedir o ayrı bir mevzu ama bu parfüm hep böyle nasıl desem, türk filmlerinde falan gördüğümüz sosyetik kadınlar olur ya, onların kokusuymuş gibi gelir bana, evet sacmalamış olabilirim bir parça, özetle beğenirim,

vazgecilmezdir, asla bıkmazsınız, gunlerce o guzel cezbedici kokusunu kazaklarınızda, gomleklerinizde hatta sabah uyandıgınızda yastıgınızda hisseder rahatlamıs ve gulumseyerek uyanırsınız. boyle bir guerlainparfumudur samsara...
insanın kendi kokusunu duymasının ve bundan hoslanmasının verdigi zevki yasatır. kullanan tum kadınlara belki de artık yetiskin, cekici ve kendine daha da guvenen bir kadın oldugunu hissettirir. tıpkı isminde saklı oldugu gibi uzerine sindigi kadının kimligini degistirir belki de, yeniden dogus gibi.. otuzu gecmenin belki de en guzel yanlarından biridir..
tuhaftır yasattıgı duygular. surekli parfum degistiren kokular konusunda maymun istahlı birinde bile bagımlılık yapar.. samsara anlatılmaz yasanır tarzda bir parfumdur.
 
 
 
 
 

 

 

Yorumlar (3)
Guerlain
SAMSARA ürününden yönlendirildiniz!
Guerlain -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.