KONSANTRE PARFÜM - VERY IRRERISTBLE ABSOLUT (BIHTERİN PARFÜMÜ )

Konsantre Parfüm

(7)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 

 

Givenchy Very irreristble absolut

aşk ı memnu'da behlül'ün kaybettiği iddia sonucu, doğum gününde bihter'e aldığı parfüm.

bihter'in koklayıp koklayıp orgazm olduğu kadar vardır, hakikaten çok güzel kokar..

sisesini bitirince dibini gordugunuz halde 'biraz daha biraz daha' diye abanabileceginiz, sisesi ayri guzel, ismi ayri guzel, kokusu ayri guzel parfum.

bir onceki versiyonu olan very irresistable givenchy icin esin kaynagi ve tanitim,klip oyuncusu olarak liv tyler secildiginden; insana o hatunu, dolayisiyla asilligi hatirlatan parfum.

ayrica bugune kadar kullandigim 500 milyon tane degisik parfumun icinde 'bu parfum nedir, cok guzel kokuyor?' diye defalarca soru aldigim sanirim tek parfum.

kapağını açtığınız anda kokusuyla sizi büyüleyen ve kalıcılığını uzun müddet yitirmeyen muhteşem parfüm. kullanmaya başladıktan sonra başka parfümler deneseniz bile eninde sonunda döneceğiniz nokta o oluyor. bir tür bağımlılık sebebi.

ya adından ya kırmızı şişesinden veyahut da aşkı memnu'da bihterin kullanmasından kaynaklanıyor, bilmiyorum ama sürüldüğünde insana kendini daha seksi hissettirdiği kesin.

gerek kişisel, gerek araya arkadaş/akraba koyarak ingiltere ve almanya parfümerilerinde, ve freeshop'larda bulunması mümkün olmayan parfüm. 'hayır, pembesi değil. üstünde dantelli olan pembesi de değil, yok hayır kırmızı. allahın kırmızısı. yok o fuşya olan da değil' cümlelerini en az 150 kere kurduktan sonra internette indirim sitesinde ahanda set halinde karşıma çıkmıştır. 'feminen' kokuların çoğu son 10 senedir üzerinize tukaş reçel fabrikası patlamış gibi yapış yapış, iğrenç karpuz-şeftali-kayısı ayarında bir mist bıraktığından mütevellid kadın kokularından uzak duruyordum ama seviyorum seni absolutely.

efendim kendisi hastalıktır. her seferinde parfüm değiştireyim bari ben deyip deyip 3 senedir eteğinden ayrılamıyorum ben bu parfümün. 'bitmek üzere, hemen stok yapmak lazım ' kafasından çıkamaıyorum bir türlü...
Kullanıcı yorumları ekşisözlükden alınmıştır
#urunumusatiyorum


 

Yorumlar (7)
Givenchy
VERY IRRERISTBLE ABSOLUT (BIHTERİN PARFÜMÜ ) ürününden yönlendirildiniz!
Givenchy -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.