KONSANTRE PARFÜM - EAU DEMOİSELLE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri       GİVENCHY EAU DEMOİSELLE

      Givenchy'nin yepyeni kokusu Eau Demoiselle Fransız duygusallığını ve asilliğini vurgulayan ferah bir parfüm. Aydınlık ve hoş ferahlık yaşatan bir koku. Bunun da içeriği sayesinde gerçekleştiriyor. İtalyan kış limonu ile mandalinanın düeti doğal yeşil shizonun ferahlığı ile tamamlamış. Düşlerde ise orta notalardan yayılan gül yaprakları kalıyor. Notalarında bulunan Türk gülünün ylang ylang kalbinin ve portakal çiçeklerinin muhteşem karışımı ise kendinden emin bir kadınsılık yaşatıyor. Klasik ve net zerafeti ise içeriğindeki yaprakaların verdiği ipeksi dokunuş sayesinde gözler önane seriyor. İçeriğinde bulunan tonka fasülyesi misk ve sedir ağacının karışımı ve etkileyici ambrette tohumları ise kokunun odunsu ve pudramsı zarif bir etki bırakmasını sağlamış.

      Yeni ve taze tasarımı Givenchy Eau Demoiselle Eau de Toilette, zarif bir çiçek kokusudur. Parfüm doğal zarafeti simgeliyor ve bahar havası, taze turunçgil ve yeşil çayırların kokularından ilham alınarak tasarlanmıştır.

      Gelenek ve modernizm arasında dengeli bir karakter, ince bir duygusallık oluşturan eaudemoiselle de Givenchy kadını kendinden emin, aristokrat bir Fransız kadını. Parfüm; mandalina, bergamot, misket tahıl ve limon gibi narenciyeler ile açılır. Orta notalarında gül, portakal çiçeği, menekşe içerir. Baz notasını sofistike misk oluşur.Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Eau Demoiselle de Givenchy geleneksel parfümlerin modern bir yeniden yorumlamasıdır. Çağdaşlığı, Vintage Modernite'yi, saflığı, kadınsılığını ve sofistike'yi temsil eden bu parümünün üst notalarını İtalyan kış limonu, İtalya mandalina ve shizo (Japon fesleğeni), orta notalarını Türk gülü, ylang-ylang, portakal çiçekleri, alt notalarını ise Ambrette tohumları, sedir ağacı, tonka fasülyesi ve kristal misk oluşturmaktadır.

Ürün Avantajları

Çiçeksi ve misk kokulu Eau de Toilette konsantrasyonunda olan bu parfüm doğal ve duygusal kadının güçlü kişiliğini yansıtır.


Yorumlar (0)
Givenchy
EAU DEMOİSELLE ürününden yönlendirildiniz!
Givenchy -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.