KONSANTRE PARFÜM - MY WAY

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri


        GİORGİO ARMANİ MY WAY 


ÜRÜN BİLGİLERİ.

Giorgio Armani'nin yeni kadın parfümü My Way'in eşsiz dünyasını keşfedin. My Way, ufkunuzu genişletmeniz ve dünya çapında yeni deneyimler yaşamanız için bir davetiyedir. Baş döndüren beyaz çiçeklerden oluşan bir buket, dünya metaforu olarak yaratılmış tılsımlı bir şişede saklanmaktadır.

My Way, ufkunuzu genişletmeniz için, sizi dünyanın her hangi bir yerinde denk gelebileceğiniz anlamlı deneyimlere çağıran bir kokudur. Açık fikirli, meraklı, doğayı hisseden ve hem kendini hem de dünyayı keşfetmeye hazır olan kadınların kokusudur.

Kokunun içeriğindeki bergamot, Mısır'dan gelen portakal çiçeği ile aydınlık ve parlak bir başlangıç yaparken, Hindistan'dan gelen yasemin çiçeği ile bütünleşir. Son olarak, Virginia'nın taze sedir ağacı akorları, kompozisyonu imzalamak için Madagaskar’dan gelen beyaz misk ve şehvetli vanilya ile buluşur.

Mavi kapak, bir dünya metaforudur. Mavi, insanlığı birleştiren evrensel renktir. Kapağın çevresindeki altın yüzük, kazanılan her deneyim tarafından aydınlatılan eşsiz bir serüvenin sembolüdür. Giorgio Armani imzasıyla damgalanmış altın yüzükle çevrili olan kapak, yaşanması gereken zarafet dolu dünyayı yansıtır. Bu eşsiz parfüm sürdürülebilirlik ilkesi ile uyumlu olacak şekilde yeniden doldurulabilir formatta üretilmiştir.

I AM WHAT I LIVE

PARFÜM İÇERİĞİ:
MY WAY, dünyanın dört bir yanından sürdürülebilirlik ilkesi benimsenerek elde edilen malzemelerin bütünleşmesi ile yaratılmıştır.

MISIR'DAN PORTAKAL ÇİÇEĞİ
Kokunun ışıltılı başlangıcı.
Mısır'da elle toplanan portakal çiçeğinin esansı, tamamen doğal bir işlem olan, yağda bekletme işlemi ile elde edilmiştir.

HİNDİSTAN'DAN SÜMBÜLTEBER & YASEMİN
Kokunun parlak çiçek kalbi, ikonik beyaz çiçeklerin çağdaş bir yorumudur.
Hint sümbülteber çiçeği, Hindistan’daki Mysore çiftliğinden tedarik edilir ve el ile doğal bir şekilde toplanır.

MADAGASKAR'DAN VANİLYA
Kompozisyonu saran canlı bitiş.
Vanilya, Madagaskar'daki yerel toplulukları desteklemek için tasarlanmış sürdürülebilir ve sorumlu bir program aracılığıyla elde edilir.


KULLANICI YORUMLARI

1 giorgio armani'nin 2020 çıkışlı yepyeni parfümü. üst notalarında bergamot ve portakal çiçeği; orta notalarında sümbülteber ve hint yasemini; alt notalarında madagaskar vanilyası, beyaz misk ve virjinya sediri bulunuyor.

parfümün açılışını inanılmaz meyveli buldum. aslında üst notasında bu kadar kompleks bir meyve grubu bulunmamasına rağmen burnuma çok meyveli geldi. 10-15 dakika sonra aldığım kokuyu ise net olarak yazıyorum: estee lauder beautiful belle. sümbülteberden kaynaklandığını düşündüğüm bir benzerlik fakat gerçekten ben çok ama çok benzettim.

çok farklı bir parfüm olduğunu düşünmüyorum. beautiful belle için de aynısını düşünmüştüm. güzel bir şişesi olan, kalıcılığı fena olmayan hoş bir çiçek kokusu, hepsi bu kadar.

2 Bergamot kokusu oldukça baskın çiçeksi klas bir parfüm.vanilya notasını hiç alamadım.fragnatica yorumlarına bakınca givenchy l’inderdit’i hatırlattığını yazanlar olmuş.bence migreni tetiklemeyen,hafif,tam anlamıyla ofiste kullanılabilecek bir koku. 

3  bugün deneme fırsatı buldum. doğal içerikler kullanmışlar belli, ben sevdim. bahar aylarına girdiğimizde şişeli edinmeyi planlıyorum. albenisi olan, iyi dengelenmiş bergamot-sümbülteber ikilisi..
,

Yorumlar (1)
Giorgio Armani
MY WAY ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.