KONSANTRE PARFÜM - MANİA BAYAN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


          GİORGİO ARMANİ - MANİA 


      Armani Mania baştan çıkarıcı kokusuyla dikkat çekmeyi ve farklı olmayı seven erkekler için yaratıldı.
 
      Armani Mania sıcak yumuşaklığıyla tende lüksü hissettiren, dokunuşuyla keyif veren kaşmirin baştan çıkarıcı etkilerini içeriyor. Başarı ve mükemmellik arayışında olan erkek için, erkeğe özgü tüm unsurları yoğunlaştıran çok modern ve çok şık bir tasarım.

      Erkeksi kokularını amber, taze ve odunsu kokulardan almaktadır. Sade, şık ve modern erkeklerin parfümüdür. Sedir ağacı ve vetiver kokuları ile sıcak, canlı ve yumuşak karaktere sahiptir. 2002 yılında yapılan bu koku şehvetli yapıya sahiptir.      Giorgio Armani- İtalyan moda markasıdır. Giorgio Armani- Mania Pour Homme isimli parfüm, İtalyan klasik parfüm üreticisi Giorgio Armani' nin çok bilinen ve tercih edilen kokularından biridir. Turunçgiller, çiçeksi notalar, odunsu notalar ve amber gibi koku bileşenleri var. Tatlımsı, yumuşak, sıcak, hafif ve tozlu aromalar veriyor. Turunçgil- odunsu grubunda gösterilebilir.

Üst- mandalina, safran, turunçgil yaprakları,

Orta- vetiver, sedir ağacı,

Alt- amber ve misk

       Giorgio Armani- Mania Pour Homme- ferah, serin ve tatlımsı turunçgiller açılışı yapıyor. Portakal ve mandalina olabilir. Sonrasında ferah baharatımsı vurgular eşliğinde, erkeksi yeşil çiçekler gelmekte. Safran ve portakal çiçeği olduğunu tahmin ediyoruz. Sedir ağacı merkezli yumuşak odunsu notalar ve tatlımsı amberle kapanış oluyor.
         
       Giorgio Armani- Mania Pour Homme- günlük kullanıma, sosyal ortamlara ve ilkbahar -yaz sezonuna uyar. Kaliteli bir kolonya ölçüsünde fark edilirlik ve kalıcılık yapar. Tene özgürce sıkılabilir. Hızlı akışkanlıkla tene yakın kalır. Katman halindeki aromalar sırasıyla tene yerleşir. Dengeli tatlılık ve uyumlu notalar var.
Yorumlar (0)
Giorgio Armani
MANİA BAYAN ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.