GİORGİO ARMANİ - ARMANİ PRİVE AMBRE ECCENTRİCO

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KKV Dahil
120 TL
Ürün Özellikleri


GİORGİO ARMANİ - ARMANİ PRİVE AMBRE ECCENTRİCO

Armani Prive Ambre Eccentrico 2015 yılında Akdeniz'in temiz kumlarından esinlenerek sınırlı sayıda üretilmiş kehribar içerikli koku. İçeriğinde tonka fasulyesi , paçuli , tarçın ve prunol molekülünün sıcak çatlak aromaları ile harmanlanmış kehribar ile oluşturulmuştur. ( erik içeriğine dayalı , kurutulmuş meyve ve yoğun kakule aroması yanında baharatlı sıcak tatlar da içermektedir. ) . Armani Prive Ambre Eccentrico parfümünü yaratan kişi Calice Becker'dir.

Giorgio Armani, Armani / Privé La Collection'ın en yeni üyesi olan karizmatik ve bağımlılık yapan AMBRE ECCENTRICO'yu tanıttı.

AMBRE ECCENTRICO, ikonik Amber anlaşmasını tarçın, prunol ve paçuli'nin eksantrik yönleriyle beklenmedik bir şekilde büküyor.

Ambery, odunsu bağımlılık yaratan notlarla yeni güçlü ve unutulmaz imzamız sizi büyüleyecek; ustaca ve sofistike eksantriklik sayesinde olağanüstü hammaddeleri yeniden keşfetmenin parlak bir övgüsü.

Hem balzamik resinoid hem de kavrulmuş kuru tonka mutlak olarak kullanılan aşırı dozda Tonka Fasulyesi. Zengin, kösele Cistus mutlak ile erime, bunlar güçlü bir kehribar anlaşmanın canlı çift kalbi, daha da bağımlılık yaratırken, doğal bir Vanilya çekirdeği ve aydınlık Benzoin mutlak bir zarf izi bırakıyor.

Bu arada, beklenmedik ve daha eksantrik fasetler kokunun benzersiz ve seçkin kişiliğini ortaya çıkarır: sofistike Prunol anlaşmasından (hafif baharatlı erik ve şeftali) ve sıcak Tarçın kabuğundan asil, dünyevi Patchouli özüne.

Hem tonka fasulyemiz hem de tarçın etik kaynaklı.

Kompozisyon güzel yuvarlaktır, eksantrik arıtımı bir erkek veya bir kadın için eşit derecede baştan çıkarıcıdır.
Yorumlar (1)
Giorgio Armani
ARMANİ PRİVE AMBRE ECCENTRİCO ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.