KONSANTRE PARFÜM - CODE CASHMERE

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


             GİORGİO ARMANİ - ARMANİ CODE CASHMERE

    Arap yaseminiyle vurgulanan koku, günümüz parfüm trendinin öncülerinden portakal çiçeği notası ile aydınlanıyor.Unutulmaz, son derece şehvetli vanilya çiçeği ve iris notaları ile muhteşem bir uyum oluşturuyor.Çiçeksi dokunuşlardan deriye hatta neredeyse hayvansal akorlara giden koku için seçilen renk olan pembe, esrarengiz tonlar ile pırıl pırıl parlayan bir renk..Lezzetli bir badem sütüyle ısınan, güven ve konfor veren, derin bir koku havuzu gibi..Güçlü portakal çiçeği notasından esinlenen Armani Code Cashmere, hafif ve gölgeli, derinliği ve boyutları olan, ince, baştan çıkarıcı bir palet gibi!

    Armani Code Cashmere yumuşacık ve sıcacık saran kaşmir misali, kontrastın yoğun bir mozaiğidir. Armani Code koleksiyonunun en yoğun üyesi. Cashmere, parfüm tasarımcıları Dominique Ropion ve Carlos Benaïm (IFF)’in anlattığı bir aşk hikayesi adeta.

    Arap yaseminiyle vurgulanan koku, günümüz parfüm trendinin öncülerinden portakal çiçeği notası ile aydınlanıyor. Unutulmaz, son derece şehvetli vanilya çiçeği ve iris notaları ile muhteşem bir uyum oluşturuyor. Çiçeksi dokunuşlardan deriye hatta neredeyse hayvansal akorlara giden koku için seçilen renk olan pembe, esrarengiz tonlar ile pırıl pırıl parlayan bir renk. Lezzetli bir badem sütüyle ısınan, güven ve konfor veren, derin bir koku havuzu gibi. Güçlü portakal çiçeği notasından esinlenen Armani Code Cashmere, hafif ve gölgeli, derinliği ve boyutları olan, ince, baştan çıkarıcı bir palet gibi. Tamamen yepyeni, yine de Code ailesiyle aynı stili yansıtıyor; tek dokunuşla size tamamlıyor. Zarif, eşsiz ve çok yönlü Giorgio Armani kadını misali her Code, parfümünü kendi benzersiz kıyafet koduna göre seçen bir kadın gibi.

Yorumlar (2)
Giorgio Armani
ARMANİ CODE CASHMERE ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.